Arricano планує відкрити ТРЦ Lukianivka Mall в 2020 році

Arricano планує відкрити ТРЦ Lukianivka Mall в 2020 році

27.04.2018 08:05
  727
Ukrainian Retail Association

Новий торгово-розважальний центр Lukianivka Mall в Києві може відкритися вже в 2020 році біля станції метро Лук’янівка.

Як пише Delo.ua з посиланням на повідомлення інформагенції Інтерфакс- Україна, Arricano Real Estate Plc планує в 2020 році ввести в експлуатацію торгово-розважальний комплекс Lukianivka Mall на вул. Дегтярівській, 7 у Шевченківському районі Києва.

«В рамках нового девелопменту компанія розвиває проекти в Одесі та на Лук’янівці в Києві. Ми сфокусовані на проекті на Лук’янівці, будівництво триває, і в даний час ми оцінюємо варіанти фінансування для завершення проекту в 2020 році», – зазначив генеральний директор Arricano Михайло Меркулов в річному фінансовому звіті компанії, оприлюдненому на Лондонській фондовій біржі.

Згідно з документом, ТРК буде розташований на ділянці в 4,14 га. Комплекс буде включати гіпермаркет, магазини і торгові галереї, зону відпочинку і розваг, ресторани і зону обслуговування. Крім того, в комплекс Lukianivka Mall увійде дворівнева підземна парковка і 7-поверховий житловий будинок, будівництво якого буде тривати після завершення будівництва торгового центру.

GLA торгово-розважального центру складе близько 47 000 кв. м. Будівництво ТРЦ, за даними компанії, почалося в IV кварталі 2013 року.

Джерело: Delo.ua


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку