Понад 100 фірмових магазинів до кінця року: Vodafone Retail відкриває та оновлює торгові точки

Понад 100 фірмових магазинів до кінця року: Vodafone Retail відкриває та оновлює торгові точки

14.05.2024 12:45
  491
Валерія Байда

Наприкінці квітня Vodafone Retail відкрив одразу два нових магазини — в Броварах та Одесі. Для розміщення нових торгових точок обрали локації зі зручним доступом для клієнтів — супермаркет Сільпо та ТРЦ Сімʼя. Окрім того, від початку року ритейлер перезапустив уже 11 торгових точок в оновленому форматі.

Під час війни Vodafone Retail продовжує працювати над розвитком і масштабуванням мережі, переосмислюючи водночас концепцію магазинів. Відкриває та оновлює магазини.

Вже працюють нові точки в Броварах за адресою вул. Київська, 241 та в одеському ТРЦ Сімʼя. А ще 11 магазинів від початку року зустрічають відвідувачів в оновленому форматі. 

«Нам важливо вдосконалюватися, аналізувати запити своїх відвідувачів і вчасно реагувати на них. Тому ми постійно працюємо над розширенням асортименту персональних ґаджетів, девайсів для розумного дому, ігрової периферії для ПК та консольного геймінгу від найвідоміших брендів. Ми змінюємося, щоб разом з надійним звʼязком відкривати своїм клієнтам не тільки доступ до новітніх технологій, але й до комплексних рішень. Наприклад, пропонуємо до 12 місяців зв’язку в подарунок до девайсів. Купуєш смартфон, планшет, модем чи роутер та отримуєш професійно підібраний пакет послуг до нового ґаджета безкоштовно. Кожен другий смартфон у нашій мережі продається зі звʼязком в подарунок»,  ділиться керівник напрямку комерції та маркетингу Vodafone Retail Владислав Рапута.

Оновлені магазини Vodafone покликані змінити уявлення про мобільний ритейл, адже стають ближчими до покупців, їхніх потреб та вподобань. Для комфортнішої взаємодії з клієнтами компанія віддає перевагу приміщенням з більшою площею, де можна забезпечити кращий доступ до товарів.

Vodafone Retail вдалось підвищити ефективність оновлених торгових точок у середньому на 50% відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а також майже вдвічі збільшити кількість представлених брендів.

Незмінним для ритейл-мережі залишається високий рівень обслуговування. Завдання спеціалістів з обслуговування та продажу — розповісти про послугу, пропозицію чи товар, а також підібрати оптимальний пакет цифрових продуктів (мобільного зв’язку, домашнього інтернету чи онлайн-телебачення) і нових ґаджетів за доступною ціною. 

До слова, Vodafone Retail працює омніканально. Клієнти можуть зробити покупку за найбільш зручним для себе сценарієм: оформити замовлення через інтернет-магазин Vodafone Shop, організувати Pick Up з найближчого магазину, скористатися store-to-door та онлайн-полицею. Зараз мережа магазинів Vodafone налічує 94 власні торгові точки й до кінця року планує перетнути позначку у 100 фірмових магазинів.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку