Головна > Новини > Новини партнерів > Ашан Україна: будемо відкривати магазини біля дому «Мій Ашан» і точки видачі товарів Ашан Pick Up Point
Ашан Україна: будемо відкривати магазини біля дому «Мій Ашан» і точки видачі товарів Ашан Pick Up Point

Ашан Україна: будемо відкривати магазини біля дому «Мій Ашан» і точки видачі товарів Ашан Pick Up Point

Крім того, в планах українського підрозділу французької корпорації – активний розвиток онлайн-напрямку, а також відкриття точок видачі товарів в приміщеннях інших рітейлерів.

Про це під час public talk, який організували компанії NAI Ukraine і CEETRUS Ukraine, повідомила директор з продажів Ашан Рітейл Україна Наталія Пилипенко. Вона уточнила, що компанія, перш за все, розглядає варіанти подальшого розвитку в містах присутності. «Намагаємося бути якомога ближче до наших споживачів, а тому актуальним є наш новий формат Ашан Pick Up Point, – додала топ-менеджер. – Перший такий магазин відкрився в січні 2020 року в Києві біля метро Почайна, і ми дуже задоволені результатами його роботи».

За її словами, компанія планує розвиватися там, де є потенціал, і в залежності від нього буде прініматсяь рішення про конкретний форматі магазину. Швидше за все, найближчим часом можна говорити про відкриття магазинів біля дому «Мій Ашан» і Pick Up Point.

«Одночасно будемо розвивати digital-напрямок, щоб покрити всю Україну. Грубо кажучи, навіть там, де немає наших магазинів, люди зможуть замовити товари Ашан і отримати їх», – розповіла Наталія. Крім того, Ашан Україна вже почав переговори з потенційними партнерами про відкриття Ашан Pick Up Point всередині торгових приміщень інших рітейлерів. Але про дату запуску проекту чи інші подробиці поки не відомо.

Повну версію виступу Наталії Пилипенко на public talk, який організували компанії NAI Ukraine і CEETRUS Ukraine, читайте скоро на сайті RAU.

Читайте також –

Як пережити кризу: поради СЕО Ашан Рітейл Україна Вікторії Луценко

Про автора