Як виглядає новий ТРЦ Smart Plaza Polytech в Києві (фотоогляд)

Як виглядає новий ТРЦ Smart Plaza Polytech в Києві (фотоогляд)

13.01.2018 09:00
  652
Микола Маранчак

Відкрити Smart Plaza Polytech на Політехнічному інституті обіцяють вже у “другій половині січня”, однак свіжі фото з об’єкта говорять про те, що розпочинати роботу він поки не готовий.

Після затишшя в 2017 році, яке пройшло практично без введення в експлуатацію нових об’єктів, на 2018 рік в одному тільки Києві заявлено відкриття відразу п’яти торгово-розважальних об’єктів. Розташований в районі Політехнічного інституту Smart Plaza Polytech вже на фінальній стадії будівництва. Відкритий він буде у складі житлового комплексу з торговими орендарями міжнародного класу, кінотеатром, фітнес-клубом і басейном. ABCnews побував на об’єкті і подивився, як буде виглядати нова торгово-розважальна локація столиці.

Згідно інформації ABCnews, трирівневий ТРЦ Smart Plaza Polytech розташований у стилобатній частині однойменного житлового комплексу. Його площа становить 1 500 кв. м. Якірними орендарями ТРЦ стали кінотеатр Оскар (3 400 кв. м), супермаркет Сільпо (2 800 кв. м) і фітнес-центр Sport Life з басейном (2 500 кв. м). Новий Оскар буде шестизальний і займе третій поверх стилобату. Раніше на цьому місці був кінотеатр ім. О. Довженка, який знесли у 2010 році. Саме під цим ім’ям, щоб зберегти наступність, буде працювати новий кінотеатр.

Значна частина другого поверху ТРЦ віддана під фудкорт. Відвідувачі зможуть перекусити та відпочити, спостерігаючи за столичною суєтою через панорамні вікна. “Ми підбирали орендарів так, щоб забезпечити будь-який запит, на будь-який смак і гаманець. Тут будуть і піца і суші, і вареники. А ресторан Пастернак відкриється в новому форматі”, ‒ розповіла директор компанії UTG Євгенія Локтіонова.

Магазини одягу і взуття розташуються на першому і другому поверхах. Варто відзначити, що Smart Plaza Polytech унікальний тим, що під одним дахом районного ТРЦ вдалося об’єднати відомі міжнародні бренди. “Вперше в Україні у районний торговий центр нам вдалося залучити два бренди групи Inditex, це великий успіх. На першому поверсі, одразу навпроти центрального входу, розміститься Bershka (600 кв. м), на другому ‒ Pull&Bear”, ‒ розповіла комерційний директор A Development Дар’я Кухаренко.

Поряд з Pull&Bear орендував приміщення український виробник ‒ торговий дім Goldi.

Зараз орендарі ведуть активні ремонтні роботи, а деякі вже готові приймати відвідувачів – наприклад, двоповерховий ресторан швидкого харчування KFC або магазин парфумерії та косметики EVA. Але, як повідомила Дарина Кухаренко, ТРЦ відкриє свої двері для всіх тоді, коли буде готовий один з якірних орендарів, супермаркет Сільпо, який розташований на першому поверсі.

“Ми очікуємо, що Smart Plaza Polytech почне роботу в другій половині січня”, ‒ розповіла Дарина Кухаренко.

На якій стадії знаходиться будівництво об’єкта і як він виглядає – в фотоогляді ABCnews. Фотографії Тетяни Довгань.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку