Главная > Shopping Center Awards

Більше трьох років Асоціація рітейлерів України активно сприяє становленню цивілізованих правил роботи на ринку рітейлу і допомогає комунікації між ключовими гравцями.

Дослідження «Рейтинг торгівельних центрів України» – традиційний щорічний проект Асоціації у партнерстві з міжнародною компанією Factum Group Ukraine, яка виступає гарантом чесності дослідження та достовірності результатів проекту.

Мета дослідження – надати рітейлерам консолідовану інформацію про об’єкти торговельної нерухомості. Результати дають розуміння: наскільки ціна оренди відповідає якості послуг. Інформація буде корисна як існуючим гравцям ринку, так і новим брендам, які розглядають можливість виходу на ринок України.

У 2014 році в Рейтингу торгівельних центрів RAU попросила операторів ринку оцінити п’ять ТРЦ Києва: Більшовик (нині – Космополіт), Dream Town, Sky Mall, Караван, Ocean Plaza. Результати були презентовані на прес-конференції в Інтерфакс-Україна та на Retail&Development Business Summit 3 грудня 2014.

У 2015 році в Рейтингу оцінювали 36 торгових центрів п’яти міст: Києва, Львова, Одеси, Харкова та Дніпра.

У 2016 році буде проведена оцінка 25 регіональних ТЦ.

В основу дослідження була взята класифікація торгових центрів Міжнародної ради торгових центрів (ICSC).

У Рейтингу цього року візьмуть участь ТЦ з GLA понад 10 000 кв. м і пулом орендарів, що складається з мережевих рітейлерів мінімум на 60%.

В опитуванні задіяні понад 200 рітейлерів, які оцінять ТЦ за кількома критеріями: місце розташування/доступність, архітектура, концепція об’єкта, інженерія, управління об’єктом, маркетингова активність і якість комунікації з орендарями.

Презентація рейтингів та нагородження кращих торгових центрів 2016 року пройде на Shopping Centre Awards в рамках Retail & Development Business Summit 1 грудня 2016 року.

Якщо ви представник компанії роздрібної торгівлі, перейдіть, будь ласка, за посиланням для заповнення анкети:

Перейти до заповнення

*Асоціація рітейлерів України залишає за собою право виключати з опитування відповіді, що містять неповні дані (ПІБ, посада, компанія, e-mail)

** У дослідженні відповіді приймаються тільки від представників рітейл-компаній

Рейтинг Торговельних центрів 2015

Рейтинг Торговельних центрів 2014

 

Зроблено з Розробив AlexCSS