Главная > Новини ТРЦ > Як створити успішний дитячий фестиваль: поради від маркет молла Даринок
Як створити успішний дитячий фестиваль: поради від маркет молла Даринок Як створити успішний дитячий фестиваль: поради від маркет молла Даринок

Як створити успішний дитячий фестиваль: поради від маркет молла Даринок

Новини ТРЦПрес-релізи
16.06.2017 0
“Фестиваль дитячих талантів” у маркет моллі Даринок – захід із дев’ятирічної історією. За час свого існування він став повноцінним майданчиком для реалізації дитячих талантів,... Як створити успішний дитячий фестиваль: поради від маркет молла Даринок

“Фестиваль дитячих талантів” у маркет моллі Даринок – захід із дев’ятирічної історією. За час свого існування він став повноцінним майданчиком для реалізації дитячих талантів, де почали свій творчий шлях більше 10 000 малюків.

Дев’ятий «Фестиваль дитячих талантів» завершився наприкінці травня і побив рекорди відвідуваності – протягом чотирьох концертних днів свої таланти продемонстрували понад 1700 дітей, а подивитися на яскраве шоу прийшло близько 5000 осіб.

дарынок

Співробітники маркет молла Даринок поділилися секретами того, як створити фестиваль, який може зрівнятися з масштабами всеукраїнських дитячих конкурсів.

Соціальна спрямованість

«Фестиваль дитячих талантів» – це, перш за все, соціальний проект, який допомагає малюкам у віці від 5 до 15 років розкрити свій творчий потенціал, реалізувати мрії і потішити глядачів. Усі конкурсанти виступають абсолютно безкоштовно, їм не потрібно проходити жорсткий відбір і боротися за перемогу з іншими дітьми. Завдяки такому підходу діти відчувають мінімум стресу і отримують максимум задоволення від участі. Більшість малюків повертаються сюди знову і знову, а організатори можуть спостерігати за тим, як ростуть конкурсанти і відточують свою майстерність.

Місця вистачить усім

Фестиваль розширюється разом з кількістю учасників. Цього року концерт проходив на двох сценах протягом чотирьох днів. Дитячі виступ проходили на території загальною площею 500 кв. м.

Організатори розподілили виступ конкурсантів за віковими критеріями – у першій половині дня виступали найменші конкурсанти до десяти років, а в другій половині – діти старшого віку.

Свобода самовираження для конкурсантів

Формат «Фестивалю дитячих талантів» не обмежує учасників у жанрах і дає повну свободу самовираження. Усі концерти дуже різноманітні: глядачі можуть послухати блюз, джаз, кантрі, рок, народні пісні, а також подивитися балетні та циркові номери, сальсу, рок-н-рол і диско від юних учасників. Серед виступаючих є як сольні учасники, так і великі колективи.

Такий формат розширює кількість конкурсантів і дозволяє зробити концерт різноманітним. Щоб взяти участь у «Фестивалі дитячих таланів» необхідно лише підготувати яскравий номер і костюм.

Приємні сюрпризи для дітей

Подарунки і веселощі – головні складові будь-якого дитячого свята. Організатори «Фестивалю дитячих талантів» завжди дбають про те, щоб кожна дитина, яка взяла участь у цьому конкурсі, залишилася задоволеною. Усі конкурсанти отримують у подарунок приємні сюрпризи: солодощі, ігри і розвивальні іграшки. А протягом фестивалю дітей розважають веселі аніматори, клоуни, фокусники і міми.

Завдяки теплій атмосфері, успішній організації та, звичайно, величезній кількості талановитих дітей «Фестиваль дитячих талантів» став масштабним заходом, який щороку покращує свої показники.

З початку першого фестивалю кількість учасників зросла більш ніж у 4 рази!

 

Зроблено з Розробив AlexCSS