Главная > Новини ТРЦ > Prospekt Healthy Point з місією мотивувати healthy lifestyle
Prospekt Healthy Point з місією мотивувати healthy lifestyle Prospekt Healthy Point з місією мотивувати healthy lifestyle

Prospekt Healthy Point з місією мотивувати healthy lifestyle

Новини ТРЦПрес-релізи
15.06.2017 0
ТРК Проспект літній сезон відкриває ідеєю популяризації здорового способу життя та презентує новий спортивний проект Prospekt Healthy Point. Як повідомила rau.ua прес-служба Arricano –... Prospekt Healthy Point з місією мотивувати healthy lifestyle

ТРК Проспект літній сезон відкриває ідеєю популяризації здорового способу життя та презентує новий спортивний проект Prospekt Healthy Point.

Як повідомила rau.ua прес-служба Arricano – девелопер ТРК Проспект, щосуботи на даху ТРК проходять безкоштовні тренування в різних стилях – джиу джитсу, греплінг, йога, Tabata, superABS.

«Місія Prospekt Healthy Point – привернути увагу наших гостей до здорового і активного способу життя. Уже протягом перших двох зустрічей ми побачили зацікавленість різних цільових аудиторій у цьому проекті. Гості торгового комплексу різного віку та вподобань відгукнулися на додаток нестандартно провести час у ТРК. Дівчатам цікаво поспілкуватися з тренерами та отримати корисні поради про те, як правильно коректувати фігуру і обирати збалансовану дієту. Для чоловіків важливий дух змагання і обговорення таких тем як нарощування м’язової маси і вивчення елементів самооборони. Крім індивідуальних питань тренери розповідають і загальні установки про розвиток почуття відповідальності і самомотивації», – зазначає Дар’я Нікольська, маркетинг-менеджер ТРК Проспект.

Партнери проекту – професійні тренери в різних стилях: Валерій Шіпотько, керівник міжнародної спортивної школи Fight Sports у Києві, Ярослав Кузьмінов, засновник і провідний інструктор Школи професійного фітнесу PRO FIT, Євген Пучков, автор каналу ABC Fitness на YouTube, Ратмір Бурлуцький, багаторазовий чемпіон України і світу з ММА, Олександра Тишкевич, тренер з йоги.

Актуальність теми – уже доведена показниками в цифрах:

  • 500 + учасників протягом одного тренувального дня;
  • 10000 + зацікавлених учасників у соціальних мережах;
  • 180 000 – охоплення аудиторії в соціальних мережах.

Тому проект Prospekt Healthy Point розширює простір і цільову аудиторію. Окрім тренувань на даху ТРК Проспект, у п’ятницю, 16 червня відбудеться спеціальна зустріч з тренером Ярославом Кузьміновим в офісі Arricano, який проведе заняття з фітнесу для співробітників компанії. А 24 червня заплановано спеціальне Body Functional тренування для партнерів-орендарів, які працюють у ТРК Проспект.

Prospekt Healthy Point – це безмежні можливості для кожного, хто прагне вдосконалення і самомотивації.

Довідка. ТРК Проспект — один з наймасштабніших торгово-розважальних комплексів на лівому березі Києва. У комплексі розташовано більше 100 магазинів одягу, взуття та аксесуарів, супермаркети дитячого одягу, продуктовий гіпермаркет АШАН, магазин техніки, велика розважальна зона з кінотеатром ” Мультиплекс і безліч ресторанів, паркінг на 1235 машиномісць.

 

Зроблено з Розробив AlexCSS