Главная > Прес-релізи > День Архітектора з АГРОМАТ
День Архітектора з АГРОМАТ День Архітектора з АГРОМАТ

День Архітектора з АГРОМАТ

Прес-релізи
12.07.2017 0
Найголовніше професійне свято Клуб архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ відзначив небувалим за масштабністю та інформативності заходом – конференцією «Архітектурний діалог 2017». Архітекторам та дизайнерам, які... День Архітектора з АГРОМАТ

Найголовніше професійне свято Клуб архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ відзначив небувалим за масштабністю та інформативності заходом – конференцією «Архітектурний діалог 2017».

Архітекторам та дизайнерам, які прийшли 1-го липня в конференц-зал Нивки-Холлу, була запропонована насичена і цікава програма за участю відомих архітекторів і дизайнерів, а також представництв-партнерів АГРОМАТ.

Відомий турецький архітектор Алі Кардесс розповідав про свій шлях у професії, роботу в різних країнах, а також у Києві та Краматорську в рамках UNICEF, про проекти підземної стоянки під Борисполем, шкільного стадіону для Євро 2012, унікального тунелю під Босфором Marmary Tonnel та інші роботи.

Талановитий київський архітектор Влад Голдаківський буквально запалив зал своєю дуже яскравою та неординарною лекцією, де розкривав поняття Design 4.0. – дизайну найближчого майбутнього.

Іспанський дизайнер, харизматичний Франсіско Сегарра, творець оригінальних меблів у стилі вінтаж та вишуканої колекції плитки FS Peronda, втягнув гостей конференції в живий діалог. Цікавими і корисними для професіоналів були виступи представників партнерів АГРОМАТ – брендів сантехніки Geberit, Bette, Oasis.

Свято продовжилося вишуканим вечором у Fairmont Grand Hotel Kiev, де зібралися найвідоміші архітектори міста. Гостей вітали керівники компанії АГРОМАТ, а також представники фабрик AXOR і Peronda, які популярні в усьому світі своєю високоякісною продукцією.

Вечір називався «На Схід від Сонця, на Захід від Місяця». З’єднання двох культур втілювалося в оригінальних майстер-класах з орігамі та каліграфії, у фото-зоні з сакурою, живими канарейками, японськими аксесуарами і справжніми японками в традиційних кімоно. У якості «музичного частування» був концерт відомої співачки Allois. А на фінал – величезний святковий торт, подарунки, чудовий настрій і обіцянка нових зустрічей.

Зроблено з Розробив AlexCSS