Главная > Новини > Відкриття > Золотий Вік відкрив новий магазин в Києві
Золотий Вік відкрив новий магазин в Києві Золотий Вік відкрив новий магазин в Києві

Золотий Вік відкрив новий магазин в Києві

ВідкриттяНовиниНовини компаній
Одна з найбільших в Україні ювелірних мереж Золотий Вік поповнилася новою торговою точкою в столичному торговому центрі Піраміда. Про це RAU повідомили в консалтинговій компанії Retail... Золотий Вік відкрив новий магазин в Києві

Одна з найбільших в Україні ювелірних мереж Золотий Вік поповнилася новою торговою точкою в столичному торговому центрі Піраміда.

Про це RAU повідомили в консалтинговій компанії Retail & Development Advisor, яка виступила брокером при підписанні договору оренди приміщення в ТЦ Піраміда. Згідно з повідомленням, магазин зайняв площу в 126 кв. м на першому поверсі торгового центру.

В асортименті торгової точки широкий вибір ювелірних прикрас з напівдорогоцінним і дорогоцінним камінням та діамантами із золота і срібла. У магазині представлені як сучасні класичні прикраси, так і вироби ексклюзивних колекцій.

«Золотий Вік – лідер ринку з сильною маркетинговою політикою. Не сумніваємося, що він займе гідне місце в числі орендарів ТЦ Піраміда і зможе демонструвати відмінні показники роботи, в тому числі – за рахунок синергії з іншими брендами сегмента ювелірних прикрас, представленими в ТЦ», – сказала директор компанії Retail & Development Advisor Таїсія Літовченко.

Вона також нагадала, що на початку липня в Піраміді почав роботу інший бренд компанії – Срібний Вік. Торгова точка в форматі острова зайняла площу в 9 кв. м і стала 200-ю в мережі Срібний Вік в Україні.

Довідка. Retail & Development Advisor є українською експертною консалтинговою компанією в сфері комерційної нерухомості, яка надає широкий спектр консультаційних, управлінських, посередницьких і оціночних послуг орендарям і власникам об’єктів нерухомості, а також інвесторам і девелоперським компаніям. Основними напрямками діяльності є надання брокерських послуг з купівлі-продажу або оренди приміщень, управління об’єктами комерційної нерухомості, консалтингові послуги та надання комплексних послуг з розвитку роздрібних мереж.

Читайте також –

Огляд нових ювелірних магазинів КЮЗ, Brilliant, Золотий Вік, KSD AURUM та інші

Зроблено з Розробив AlexCSS