Главная > Новини > Відкриття > У Кривому Розі відкрився перший в місті магазин F’91
У Кривому Розі відкрився перший в місті магазин F’91 У Кривому Розі відкрився перший в місті магазин F’91

У Кривому Розі відкрився перший в місті магазин F’91

ВідкриттяНовиниНовини компаній
Arber Fashion Group продовжує розширювати мережу мегасторів одягу українського виробництва F’91. Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, нова торгова точка мережі розпочала роботу в торговому центрі... У Кривому Розі відкрився перший в місті магазин F’91

Arber Fashion Group продовжує розширювати мережу мегасторів одягу українського виробництва F’91.

Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, нова торгова точка мережі розпочала роботу в торговому центрі METRO в Кривому Розі. Нагадаємо, Arber Fashion Group почав розвиток мережі F’91 в кінці минулого року. При цьому магазини F’91 в українських торгових центрах METRO відкриваються в рамках домовленостей про стратегічну співпрацю між Arber Fashion Group і Metro Cash & Carry Ukraine, згідно з якими мегастори повинні бути відкриті в усіх 23-х торгових центрах METRO в Україні.

У прес-службі компанії також відзначили, що магазини F’91 вже представлені практично у всіх великих містах України. На сьогоднішній день мережа представлена в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Івано-Франківську, Рівному та Кривому Розі.

Довідка. F’91 – мережа українських мегасторів, в яких представлені сучасні колекції одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків і жінок власної торгової марки F’91 і українських виробників.

Arber Fashion Group – найбільший вертикально-інтегрований fashion-холдинг в Україні. Компанія представлена ​​торговою мережею в усіх областях України під брендами Arber, Gregory Arber, F ’91 і КОКОН. Загалом, торговельна мережа Arber Fashion Group налічує більше 120 роздрібних магазинів в Україні і країнах ЄС. Компанія управляє п’ятьма фабриками, які виробляють чоловічий та жіночий одяг. Виробничі потужності групи дозволяють відшивати до двох мільйонів одиниць одягу щорічно.

METRO Cash & Carry Ukraine заснована в 2003 році. Компанія представлена ​​26 ТЦ: 23 торговими центрами METRO в найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Миколаєві, і двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» в Тернополі і Луцьку.

Читайте також –

Вадим Золотаревський, Arber: Через 5 років наші продажі за кордон будуть рівні українським

Зроблено з Розробив AlexCSS