Главная > Новини > Новини компаній > Співвласник Альфа-банку купить британську мережу здорового харчування
Співвласник Альфа-банку купить британську мережу здорового харчування Співвласник Альфа-банку купить британську мережу здорового харчування

Співвласник Альфа-банку купить британську мережу здорового харчування

НовиниНовини компанійСвітові новини
26.06.2017 0
Вартість контрольного пакета акцій компанії склала 1,8 млрд фунтів (близько $2,3 млрд). Як пише delo.ua з посиланням на BBC, інвестиційний фонд L1 російського мільярдера... Співвласник Альфа-банку купить британську мережу здорового харчування

Вартість контрольного пакета акцій компанії склала 1,8 млрд фунтів (близько $2,3 млрд).

Як пише delo.ua з посиланням на BBC, інвестиційний фонд L1 російського мільярдера і співвласника Альфа-груп Михайла Фрідмана купує британську продуктову мережу Holland & Barrett у фонду Carlyle Group.

Вартість контрольного пакета акцій компанії склала 1,8 млрд фунтів (близько $ 2,3 млрд). Це перша покупка L1 Retail, створеного наприкінці минулого року холдинговою компанією Фрідмана Letter One, пише Financial Times. Операцію, як очікується, закриють у вересні цього року.

Довідка. Holland & Barrett – популярна мережа магазинів, що спеціалізується на вітамінах, харчових добавках та інших продуктах для здорової дієти.

Обсяги продажів Holland & Barrett у 2016 році становили 610 млн фунтів, прибуток до вирахування податків і амортизації – 150 млн фунтів.

Джерело: delo.ua

Читайте також –

Караван пішов: АШАН Україна викупив активи мережі Караван (ОНОВЛЕНО)

Зроблено з Розробив AlexCSS