Главная > Новини > Відкриття > Огляд нових ресторанів і кафе: Bubble Waffle, НІ ХАУ, Semifreddo і Франс.уа
Огляд нових ресторанів і кафе: Bubble Waffle, НІ ХАУ, Semifreddo і Франс.уа Огляд нових ресторанів і кафе: Bubble Waffle, НІ ХАУ, Semifreddo і Франс.уа

Огляд нових ресторанів і кафе: Bubble Waffle, НІ ХАУ, Semifreddo і Франс.уа

ВідкриттяНовиниРегіональні новини
12.07.2017 0
Які кафе і ресторани відкрилися за останні десять днів і що відкриється найближчим часом. BUBBLE WAFFLE У другій половині липня 2017 року в ТРЦ... Огляд нових ресторанів і кафе: Bubble Waffle, НІ ХАУ, Semifreddo і Франс.уа

Які кафе і ресторани відкрилися за останні десять днів і що відкриється найближчим часом.

BUBBLE WAFFLE

У другій половині липня 2017 року в ТРЦ Ocean Plaza заплановано відкриття закладу міжнародної мережі BUBBLE WAFFLE. Як повідомляє компанія UTG, Кафе буде розміщено на другому поверсі ТРЦ. Його площа складе 27 кв. м. В меню будуть представлені солодкі і солоні варіанти вафель та безалкогольні напої.

Бренд BUBBLE WAFFLE був заснований в 2014 році в Дніпрі. Далі послідували відкриття в таких містах, як Львів, Харків, Кривий Ріг. За три роки географія мережі поширилася і за межі України. Заклади мережі з’явилися у Польщі, Казахстані, Латвії, Росії та Новій Зеландії.

Semifreddo

22 червня в Києві на Георгія Кірпи, 5б відкрився ресторан Semifreddo. Заклад входить в мережу La Famiglia, про що йдеться на сайті компанії, і оформлено в класичному італійському стилі – шкіряні меблі, дерев’яні столи та оздоблення, а також рослини і панорамні вікна. Родзинка оформлення відкритої кухні – італійська піца-піч. У меню представлена класика італійської кухні, у тому числі пинца – “предок” піци.

НІ ХАУ

Мережа ресторанів НІ ХАУ виходить на український ринок. За повідомленням ексклюзивного брокера ТРЦ Ocean Plaza компанії UTG, перший заклад китайської кухні з’явиться на фуд-корті торгово-розважального центру. Також буде організована доставка страв ресторану по Києву. У планах відкриття мережі ресторанів по всій Україні.

Франс.уа

8 липня у Дніпрі відкрилася нова кав’ярня Франс.уа. Про це йдеться на офіційному сайті франчайзингової компанії Fedets family bakery. Заклад знаходиться на вул. Семафорная 26. В асортименті круасани, бейгли, сендвічі, слойки і кондитерські вироби.

Читайте також

Огляд нових ресторанів і кафе: Хачапурі і Вино, Мафія, Пузата Хата, Сушія та інші

Зроблено з Розробив AlexCSS