Главная > Новини > Відкриття > Новий магазин брендової техніки Samsung відкрито в ТРЦ РайON
Новий магазин брендової техніки Samsung відкрито в ТРЦ РайON Новий магазин брендової техніки Samsung відкрито в ТРЦ РайON

Новий магазин брендової техніки Samsung відкрито в ТРЦ РайON

ВідкриттяНовиниНовини компаній
14.06.2017 0
Особливість магазину Samsung в тому, що відвідувачі можуть протестувати вподобані моделі і відчути чотиривимірний простір в 4D кріслі. Про це rau.ua повідомила прес-служба Arricano... Новий магазин брендової техніки Samsung відкрито в ТРЦ РайON

Особливість магазину Samsung в тому, що відвідувачі можуть протестувати вподобані моделі і відчути чотиривимірний простір в 4D кріслі.


Про це rau.ua повідомила прес-служба Arricano – керуючої компанії ТРЦ РайON. У новій торговій точці на площі 140 кв. м представлений широкий асортимент мобільних пристроїв, планшетів, смартфонів, мобільних аксесуарів, а також аудіо і відео техніки.

На честь відкриття в ТРЦ РайON Samsung приготував цікаві Hi-tech розваги: ​​всі бажаючі могли сфотографуватися на пам’ять в креативної фотозоні і відразу надрукувати свої фотомагніти на пам’ять.

Довідка. ТРЦ РайON відкритий в серпні 2012 року за адресою вул. Лаврухіна 4. Це єдиний повномасштабний торгово-розважальний центр, який розташований безпосередньо всередині житлового масиву Троєщина, де тільки за офіційними даними проживає більше 400 000 чоловік. Його загальна площа становить понад 66 000 кв. м, GLA – 23 785 кв. м, дворівневий паркінг розрахований на 860 машиномісць.

Читайте також –

Cherry Berry відкрив нову торгову точку в Києві (+фото)

Зроблено з Розробив AlexCSS