Главная > Новини > Відкриття > Огляд новин FMCG: Еко-Лавка, Рукавичка та МОРЕ ПИВА
Огляд новин FMCG: Еко-Лавка, Рукавичка та МОРЕ ПИВА Огляд новин FMCG: Еко-Лавка, Рукавичка та МОРЕ ПИВА

Огляд новин FMCG: Еко-Лавка, Рукавичка та МОРЕ ПИВА

ВідкриттяНовиниНовини компаній
18.07.2017 0
Які магазини сегмента FMCG відкрилися на початку липня та яких результатів торгові мережі досягли в червні. Еко-Лавка Нова торгова точка мережі крамниць натуральних продуктів... Огляд новин FMCG: Еко-Лавка, Рукавичка та МОРЕ ПИВА

Які магазини сегмента FMCG відкрилися на початку липня та яких результатів торгові мережі досягли в червні.

Еко-Лавка

Нова торгова точка мережі крамниць натуральних продуктів 12 липня відкрилася в Миколаєві.

Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, франчайзинговий магазин, площею 40 кв. м, розташований на проспекті Центральному, 17.

Для міста це вже другий магазин мережі Еко-Лавка.

Довідка. Еко-Лавка — найбільша національна мережа натуральних, екологічно чистих і корисних товарів в Україні. Крім продуктів харчування, у мережі продається органічна побутова хімія, природна косметика та фіто-продукція. Під власним брендом IEco випускаються екологічно чисті товари для дому. Компанія відкрила перший магазин у 2011 році, через рік було вже п’ять магазинів. Після почалася розробка франчайзингової моделі, а в 2012 році запустився франчайзинг. Зараз у мережі понад 120 магазинів. Надалі компанія планує вихід на ринки Європи і США.

Рукавичка

Роздрібна мережа Рукавичка на початку липня відкрила нову торгову точку в місті Рава-Руська (Львівська область).

Про це повідомляє прес-служба компанії. Магазин розташований за адресою: вулиця Коновальця, 8.

Довідка. Розвитком мережі Рукавичка в Україні займається ТОВ «Торгово-виробнича компанія (ТПК) «Львівхолод». Мережа налічує понад 110 магазинів площею від 200 до 1000 кв. м у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій та Рівненській областях. Перший магазин компанії почав роботу в 2003 році.

МОРЕ ПИВА

У червні торгова мережа Море Пива відкрила 12 магазинів.

Про це повідомила прес-служба компанії. Три торгові точки розпочали роботу в Дніпрі, шість – у Києві та по одній – в Одесі, Черкасах та Вишневому (Київська область).

Усі магазини працюють у базовому для мережі форматі «мінімаркет», пропонуючи клієнтам розливне пиво регіональних та національних виробників (зокрема, крафтові сорти Дніпровської пивоварні First Dnipro Brewery, що представлені в мережі на правах ексклюзивності), різноманітний асортимент закусок, пивну атрибутику та супутні товари для відпочинку.

Адреси нових об’єктів:

Дніпро, пр-т Петра Калнишевського, 1

Дніпро, вул. Гідропаркова, 17

Дніпро, вул. Янтарна, 88 А

Київ, вул. Академіка Палладіна,16 (ТЦ Academ-City)

Київ, Лукашевича 15а (ТЦ Європорт)

Київ, вул. Стальского, 22/10

Київ, вул. Оноре де Бальзака, 6

Київ, вул. Анни Ахматової, 32/18

Київ, вул. Борщагівська, 212

Одеса, вул. Фонтанська дорога,15

Черкаси, б-р. Шевченка, 134

Вишневе, вул. Святошинська, 27

Довідка. МОРЕ ПИВА — найбільша мережа розливного пива в Україні. Перший магазин був відкритий в Дніпрі в 2009 році. Станом на кінець червня 2017 року мережа налічує 291 торговий об’єкт у 6 областях України: Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській та Київській.

Фірмові магазини пропонують покупцям близько 30 найменувань розливного пива і різноманітних закусок. Клієнти компанії можуть скористатися сервісами доставки, замовлення товарів через інтернет-магазин компанії, а також цілодобової клієнтської підтримки.

Читайте також – 

Огляд відкриттів в drogerie: EVA нарощує відрив

Зроблено з Розробив AlexCSS