Главная > Новини > Новини компаній > Офіційно: H&M планує вийти на український ринок в 2018 році
Офіційно: H&M планує вийти на український ринок в 2018 році Офіційно: H&M планує вийти на український ринок в 2018 році

Офіційно: H&M планує вийти на український ринок в 2018 році

НовиниНовини компаній
Один з найбільш очікуваних в Україні брендів одягу H&M офіційно підтвердив плани по відкриттю магазинів в Україні в 2018 році. Read in English Відповідні... Офіційно: H&M планує вийти на український ринок в 2018 році

Один з найбільш очікуваних в Україні брендів одягу H&M офіційно підтвердив плани по відкриттю магазинів в Україні в 2018 році.

Read in English

Відповідні плани містяться в піврічному звіті компанії.

“Нові магазини H&M плануються в 2018 році в Уругваї та Україні”, – сказано в документі.

Нагадаємо, в кінці минулого року ЗМІ повідомляли, що один з найбільших міжнародних ритейлерів – H&M – всерйоз зацікавився українським ринком. Як писала ЛІГА.net, глава з розвитку нових ринків компанії Маттіас Ламберг відвідав Україну та провів переговори з представниками найбільших торгових центрів. Серед ключових претендентів на відкриття першого магазину в країні називалися Lavina Mall і Sky Mall. Втім, в самій компанії раніше заперечували плани з розвитку в Україні.

Бренд H&M був заснований в Швеції в 1947 році. З тих пір компанія виросла в одну з найбільших світових fashion-корпорацій. Зараз мережа H&M складається з більш ніж 4300 магазинів в 64 країнах світу. У 2016 році продажі компанії виросли на 7% – до $25,2 млрд. При цьому чистий прибуток рітейлера одягу знизився на 10,8% і склав $2,1 млрд.

Читайте також –

П’ять причин чому H&M потрібно виходити на український ринок саме зараз

Про автора

Виктор Нагорский Deputy Chief Editor Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора
Зроблено з Розробив AlexCSS