Главная > Новини > Відкриття > Конкурент Good Wine: в Ocean Plaza відкриється преміальний продуктовий магазин Gourmet House
Конкурент Good Wine: в Ocean Plaza відкриється преміальний продуктовий магазин Gourmet House Конкурент Good Wine: в Ocean Plaza відкриється преміальний продуктовий магазин Gourmet House

Конкурент Good Wine: в Ocean Plaza відкриється преміальний продуктовий магазин Gourmet House

ВідкриттяНові проектиНовини
Новий продуктовий оператор Gourmet House орендував 1200 кв. м для відкриття магазину в торгово-розважальному центрі Ocean Plaza і планує подальший розвиток мережі в Україні.... Конкурент Good Wine: в Ocean Plaza відкриється преміальний продуктовий магазин Gourmet House

Новий продуктовий оператор Gourmet House орендував 1200 кв. м для відкриття магазину в торгово-розважальному центрі Ocean Plaza і планує подальший розвиток мережі в Україні.

Про це повідомляє прес-служба компанії UTG з посиланням на Олену Терлецьку – генерального директора компанії «Рітейл Проджект», яка буде керувати мережею магазинів Gоurmet House.

«Ще в 2016 році було прийнято рішення про запуск проекту Gourmet House в ТРЦ Ocean Plaza. І як тільки ми дізналися, що в цьому об’єкті з’явилася можливість розглянути торгову площу розміром 1200 кв. м, ми відразу захистили концепцію нового магазину перед керівництвом ТРЦ», – зазначила Терлецька.

За її словами, в асортименті магазину будуть представлені алкогольні напої, морепродукти, м’ясні продукти вітчизняних і зарубіжних виробників, натуральні молочні продукти і сири, кондитерські вироби, фрукти, овочі, соки та інше. Крім того, в Gourmet House можна буде перекусити або взяти з собою готову рибу або м’ясо з гриля.

«При розробці концепції ми не гналися за інтер’єрними рішеннями, оскільки розуміємо, що для покупців головне – це ціна, асортимент і якість продукції», – додала Терлецька.

Вона також підкреслила, що в подальшому компанія має намір розвивати мережу Gourmet House не тільки в Києві, а й в інших великих містах України.

Читайте також –

Фора відкрила перший преміальний food market Favore

Зроблено з Розробив AlexCSS