Главная > Новини > Відкриття > Нові магазини техніки: Mi Home, Huawei, Mi Store, Ельдорадо та Comfy
Нові магазини техніки: Mi Home, Huawei, Mi Store, Ельдорадо та Comfy Нові магазини техніки: Mi Home, Huawei, Mi Store, Ельдорадо та Comfy

Нові магазини техніки: Mi Home, Huawei, Mi Store, Ельдорадо та Comfy

ВідкриттяНовиниНовини компаній
13.07.2017 0
Які магазини техніки та електроніки почали роботу останнім часом і які бренді готуються до відкриття. Mi Home У київському ТЦ Globus відкрився монобрендовий магазин... Нові магазини техніки: Mi Home, Huawei, Mi Store, Ельдорадо та Comfy

Які магазини техніки та електроніки почали роботу останнім часом і які бренді готуються до відкриття.

Mi Home

У київському ТЦ Globus відкрився монобрендовий магазин Mi Home Україна. Як повідомляється на офіційній Facebook-сторінці торгового центру, в асортименті представлена продукція, призначена для міжнародного ринку — від смартфонів, телевізорів і персональної електроніки до електротранспорту. Торгова точка Mi Home знаходиться на першому поверсі ТЦ Globus.

Ельдорадо

Мережа магазинів побутової техніки та електроніки Ельдорадо продовжує проводити оновлення своїх торгових точок. По одному магазину відкрилося у Києві, Вінниці і Львові. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці рітейлера.

Huawei

На початку липня в ТРЦ Lavina Mall відкрився фірмовий магазин Huawei. Про це пише компанія Protoria. Асортимент представлений останніми розробками мобільних пристроїв і гаджетів бренду.

Mi Store

Компанія Xiaomi відкрила перший монобрендовий магазин-шоурум Mi Store у Львові в ТРЦ King Cross Leopolis. Як йдеться в офіційному повідомленні бренду, торгова точка розмістилася на першому поверсі і зайняла площу 77,15 кв. м. В магазині можна протестувати всю представлену продукцію і отримати консультацію з продуктів бренду Xiaomi і MIJIA, який втілює концепцію “розумного дому”.

Comfy

По одному новому магазину з’явилося у Comfy в Маріуполі та Києві. Відкриття першого відбулося 16 червня у ТРЦ ПортCity за адресою: Запорізьке шосе, 2. Другий став флагманом в київському регіоні і відкрився 8 липня в ТЦ Городок. Що змінилося в оновленому Comfy і що в ньому представлено, можна дізнатися з фоторепортажу RAU.

Читайте також

Огляд нових ресторанів і кафе: Bubble Waffle, НІ ХАУ, Semifreddo і Франс.уа

Зроблено з Розробив AlexCSS