Главная > Новини > Нові проекти > Власник NOVUS купує агрокомпанію в Україні
Власник NOVUS купує агрокомпанію в Україні Власник NOVUS купує агрокомпанію в Україні

Власник NOVUS купує агрокомпанію в Україні

Нові проектиНовиниНовини компаній
АМКУ дозволив компанії-власнику NOVUS і кіпрській Castle Black купити агрокомпанію Сrousman Constructions. Як пише портал delo.ua, Антимонопольний комітет України дозволив інвесткомпанії BT Invest (Литва), власнику... Власник NOVUS купує агрокомпанію в Україні

АМКУ дозволив компанії-власнику NOVUS і кіпрській Castle Black купити агрокомпанію Сrousman Constructions.

Як пише портал delo.ua, Антимонопольний комітет України дозволив інвесткомпанії BT Invest (Литва), власнику мережі продуктових супермакетів NOVUS, і Castle Black Limited (Кіпр) придбати спільний контроль над агрокомпанією Crousman Constructions Limited (Кіпр).

Згідно з рішенням АМКУ від 29 червня №401-р, компанія Crousman Constructions планує надавати послуги елеватора в Миколаївській області.

BT Invest створена в 2008 році колишніми акціонерами компанії «Сандора» Раймондссом Туменасом і нині покійним Ігорем Беззубом. Компанія є власником мережі продуктових супермаркетів NOVUS, холдингу Stolitsa Group, який реалізовує проекти нерухомості в Києві та Київській області та є інвест-партнером будівництва столичного торгово-розважального центру Retroville.

Крім того, BT Invest має у власності бізнес-центр в Литві.

Згідно з інформацією на сайті BT Invest, компанія разом з українськими партнерами реалізує новий інфраструктурний проект – морський порт в Миколаєві.

Компанія Castle Black Limited займається вирощуванням і реалізацією зернових, бобових і насіння олійних культур, будівництвом і ремонтом складських приміщень, наданням в оренду комерційної нерухомості.

Мережа супермаркетів NOVUS працює на ринку України з 2008 року. Мережа налічує 34 торгових об’єкта різних форматів площею від 800 до 7 000 кв. м. Загальна площа торгових комплексів компанії – понад 170 000 кв. м. За підсумками 2016 року товарообіг мережі склав 6,1 млрд грн. Також в 2015 році компанія почала розвивати франшизу.

Джерело: delo.ua

Читайте також – 

Аграрний бум: Епіцентр купив частки в десяти агропідприємствах Glencore

Зроблено з Розробив AlexCSS