Главная > Новини > Новини партнерів > Український бренд одягу MustHave став членом Асоціації рітейлерів України
Український бренд одягу MustHave став членом Асоціації рітейлерів України Український бренд одягу MustHave став членом Асоціації рітейлерів України

Український бренд одягу MustHave став членом Асоціації рітейлерів України

Новини АссоціаціїНовини партнерів
05.07.2017 0
Популярний серед українців виробник одягу та аксесуарів MustHave приєднався до профільного об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі. MustHave є українським брендом стильного жіночого одягу та... Український бренд одягу MustHave став членом Асоціації рітейлерів України

Популярний серед українців виробник одягу та аксесуарів MustHave приєднався до профільного об’єднання гравців ринку роздрібної торгівлі.

MustHave є українським брендом стильного жіночого одягу та першим українським масс-маркетом. Працює на  ринку з 2010 року. Власниками компанії є Анастасія Дзюба та Анна Коваленко.

Мережа магазинів бренду налічує чотири магазини і два шоу-руми в Києві та один магазин в Одесі. Постійно працює онлайн-магазин на сайті компанії, з можливістю доставки замовлень в будь-яку точку світу.

Кількість співробітників компанії – 250 чоловік.

Компанія має власне виробництво, розташоване в Україні, з сучасним обладнанням та комфортними умовами праці. Асортимент бренду налічує більше 1000 моделей. Оновлення колекцій відбувається декілька разів на місяць.

Перевагами бренду є авторські лекала, якісні тканини та фурнітура, лімітований пошив моделей, контроль якості кожної одиниці, ідеальне поєднання речей між собою.

Керівництво та колектив RAU вітають вступ MustHave в Асоціацію і сподіваються на довгу, успішну та взаємовигідну співпрацю.

Ювелірний бренд ZARINA став членом Асоціації рітейлерів України

Зроблено з Розробив AlexCSS