Главная > Новини > Відкриття > Ресторан грузинської кухні Nino відкрився в ТРЦ РайON
Ресторан грузинської кухні Nino відкрився в ТРЦ РайON Ресторан грузинської кухні Nino відкрився в ТРЦ РайON

Ресторан грузинської кухні Nino відкрився в ТРЦ РайON

ВідкриттяНовини
19.06.2017 0
Food Point в ТРЦ РайON продовжує розширюватися. Про це rau.ua повідомила прес-служба Arricano – керуючої компанії торгово-розважального центру. В меню ресторану представлені шашлик, хінкалі,... Ресторан грузинської кухні Nino відкрився в ТРЦ РайON

Food Point в ТРЦ РайON продовжує розширюватися.

Про це rau.ua повідомила прес-служба Arricano – керуючої компанії торгово-розважального центру. В меню ресторану представлені шашлик, хінкалі, хачапурі та інше.

Крім Nino, фуд-корт ТРЦ РайON представлений ресторанами італійської кухні iL Molino і Pasta Bar, японської кухні Сушія, фрешами і смузі від Fresh&Go, Шоколадним Будинком Von Klusсhke, Cherry Berry, здоровою їжею Vegi Street, а також закладом з інтернаціональною кухнею та караоке від L’kafa Cafe і молодіжними форматами – Крила, Corn House, Mr Grill і Paradise Cafe.

Довідка. ТРЦ РайON відкритий у серпні 2012 року за адресою вул. Лаврухіна 4. Це єдиний повномасштабний торгово-розважальний центр, який розташований безпосередньо всередині житлового масиву Троєщина, де тільки за офіційними даними проживає більше 400 000 чоловік. Його загальна площа становить понад 66 000 кв. м, GLA – 23 785 кв. м, дворівневий паркінг розрахований на 860 місць.

В ТРЦ РайON открылся ресторан il Molino

Зроблено з Розробив AlexCSS