Главная > Новини > Відкриття > Ultragroup виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry (ОНОВЛЕНО)
Ultragroup виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry (ОНОВЛЕНО) Ultragroup виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry (ОНОВЛЕНО)

Ultragroup виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry (ОНОВЛЕНО)

ВідкриттяНові проектиНовини
Перший магазин Superdry відкриється в столичному ЦУМ, а до кінця року Ultragroup планує відкрити ще п’ять монобрендових торгових точок і розвивати продажі e-commerce. Як... Ultragroup виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry (ОНОВЛЕНО)

Перший магазин Superdry відкриється в столичному ЦУМ, а до кінця року Ultragroup планує відкрити ще п’ять монобрендових торгових точок і розвивати продажі e-commerce.

Як повідомила прес-служба UTG, компанія Ultragroup, яка також розвиває в Україні мережі магазинів Levis, Guess, Baldinini, Lagerfeld, буде ексклюзивним представником британської торгової марки Supеrdry в країні.

«Унікальність Supеrdry полягає в тому, що це новий бренд для України, який орієнтується на молоду активну аудиторію, яка знає свої потреби. Крім того, даний виробник славиться високоякісними матеріалами і величезним асортиментом», – прокоментував вихід нового бренду директор Ultragroup Андрій Макаров.

Як уточнили RAU в компанії, перший магазин Supеrdry в Україні розміститься в Центральному універмазі в Києві і відкриється вже в липні. Надалі Ultragroup також планує відкрити торгові точки британського бренду в столичних ТРЦ Lavina Mall і Ocean Plaza. У прес-службі UTG відзначили, що Supеrdry в Ocean Plaza займе площу в 230 кв. м на другому поверсі ТРЦ. У ньому буде представлена як жіночи1, так і чоловічий повсякденний одяг в стилі casual.

Читайте також –

Ultragroup відкриє фірмовий магазин HUGO BOSS в ТРЦ Ocean Plaza

Про автора

Виктор Нагорский Deputy Chief Editor Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора
Зроблено з Розробив AlexCSS