Главная > Новини > Новини компаній > Фонд гарантування вкладів виставить на продаж облігації Сільпо
Фонд гарантування вкладів виставить на продаж облігації Сільпо Фонд гарантування вкладів виставить на продаж облігації Сільпо

Фонд гарантування вкладів виставить на продаж облігації Сільпо

НовиниНовини компаній
14.07.2017 0
Найбільша інвесткомпанія України Dragon Capital виступить брокером з продажу облігацій компанії Фоззі-Фуд, що перебувають на балансі ліквідованого банку Форум. Про це йдеться в повідомленні... Фонд гарантування вкладів виставить на продаж облігації Сільпо

Найбільша інвесткомпанія України Dragon Capital виступить брокером з продажу облігацій компанії Фоззі-Фуд, що перебувають на балансі ліквідованого банку Форум.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Згідно з повідомленням, 28 тисяч облігацій Фоззі Фуд з датою погашення 1 жовтня 2017 року виставлені на продаж на Українській біржі 28 липня.

Стартова ціна продажу встановлена ​​на рівні 37,802 млн грн.

Довідка. Фоззі-Фуд, яка розвиває мережу продуктових супермаркетів Сільпо, є структурною одиницею Fozzy Group – однієї з найбільших торгово-промислових груп України і одним з лідерів серед українських рітейлерів (більше 600 торгових точок по всій території країни). Крім торгових мереж, бізнес-інтереси групи компаній охоплюють виробництво продуктів харчування, банківський і ресторанний бізнес.

Торгова мережа Сільпо – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Асортимент магазинів мережі налічує до 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів залежно від величини торгової площі. Станом на початок квітня 2017 року торгова мережа нараховувала 238 супермаркетів.

Фонд гарантування вкладів виставив на продаж ТРЦ Республіка

Зроблено з Розробив AlexCSS