Главная > Новини > Відкриття > MustHave відкрив новий магазин в Одесі
MustHave відкрив новий магазин в Одесі MustHave відкрив новий магазин в Одесі

MustHave відкрив новий магазин в Одесі

ВідкриттяНовиниНовини компаній
Українська мережа магазинів жіночого одягу MustHave поповнилася новою торговою точкою в одеському торгово-розважальному центрі City Center. Як уточнили в компанії, новий MustHave відкрився на... MustHave відкрив новий магазин в Одесі

Українська мережа магазинів жіночого одягу MustHave поповнилася новою торговою точкою в одеському торгово-розважальному центрі City Center.

Як уточнили в компанії, новий MustHave відкрився на першому поверсі ТРЦ, розташованого на проспекті Маршала Жукова, 2. Торгова точка обладнана відповідно до стандартів мережі MustHave: світлий зал, затишні примірочні зі спеціально підібраним і налаштованим світлом.

В асортименті магазину літні костюми, топи, сарафани, комбінезони. Особливе місце, як візитній картці бренду, відведено сукням.

У MustHаve також відзначили, що магазин в одеському ТРЦ Riviera був закритий, тому загальна кількість діючих торгових точок мережі в Україні не змінилася. Крім одного магазина в Одесі, мережа нараховує чотири торгові точки і два шоу-руми в Києві. Також постійно діє онлайн-магазин на сайті компанії з доставкою в будь-яку точку світу.

Довідка. MustHаve – національний бренд стильного жіночого одягу, перший український мас-маркет. Працює на ринку з 2010 року. Власники компанії – Анастасія Дзюба та Анна Коваленко. Крім мережі магазинів компанія розвиває власне виробництво, розташоване в Україні, з сучасним обладнанням та комфортними умовами праці. З 2017 року MustHаve є членом Асоціації рітейлерів України.

Читайте також – 

Засновниці MustHave: Якісний продукт і хороший сервіс – формула успіху

Зроблено з Розробив AlexCSS