Главная > Новини > Відкриття > McDonald’s відкрив оновлений ресторан в Одесі (+фото)
McDonald’s відкрив оновлений ресторан в Одесі (+фото) McDonald’s відкрив оновлений ресторан в Одесі (+фото)

McDonald’s відкрив оновлений ресторан в Одесі (+фото)

ВідкриттяНовиниНовини компаній
Новий ресторан мережі закладів швидкого харчування McDonald’s в Одесі розпочав роботу після реконструкції. Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, оновлений заклад – це ресторан в... McDonald’s відкрив оновлений ресторан в Одесі (+фото)

Новий ресторан мережі закладів швидкого харчування McDonald’s в Одесі розпочав роботу після реконструкції.

Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, оновлений заклад – це ресторан в окремій одноповерховій будівлі, площею 298,4 кв. м, який обслуговував відвідувачів ще з грудня 1999 року. Навесні цього року він був закритий на реконструкцію і тепер відкрився з новим інтер’єром та екстер’єром.

Оформлення закладу виконано в молодіжному стилі Lim Extreme, розробленому європейськими дизайнерами спеціально для ресторанів мережі. У компанії впевнені, що молодіжний декор Lim Extreme із сучасними зображеннями у стилі графіті створює особливу атмосферу для відпочинку як у колі сім’ї, так і з друзями.

Крім цього, у реконструйованому ресторані була здійснена заміна обладнання на більш енергоефективне. Зокрема, у закладі встановлено тепловий насос, який дозволить використовувати меншу кількість електроенергії, і рекуператор, з яким скоротиться споживання газу для обігріву приміщень в опалювальний сезон. «Оновлений McDonald’s в Одесі відображає ставлення нашої компанії до кожної складової ресторану, поєднуючи зручне і швидке обслуговування, сучасний стильний дизайн і, звичайно, смачні страви. Ми переконані, що це улюблене для багатьох відвідувачів місце даруватиме ще більше приємних вражень у стильній і затишній атмосфері», – зазначив генеральний директор компанії McDonald’s в Україні Гжегож Хмелярський.

Роботу нового McDonald’s забезпечуватимуть 68 працівників, які зможуть обслуговувати понад 2000 гостей щодня. В оновленому закладі передбачено близько 155 місць для відвідувачів – з них 57 у залі і 98 на відкритій літній терасі. Ресторан буде працювати з 06:00 до 01:00, але МакДрайв буде обслуговувати відвідувачів цілодобово.

Довідка. McDonald’s Україна є одним з лідерів у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад компанії в Україні було відкрито в 1997 році в Києві. З тих пір вона стала одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні, вклавши у розвиток мережі та інфраструктуру близько $237 млн. Зараз в українському підрозділі корпорації McDonald’s працює близько 8000 осіб.

Читайте також – 

Юлія Бадрітдінова, МакДональдз Україна: Ми одержимі потребами клієнтів

Зроблено з Розробив AlexCSS