Главная > Новини > Відкриття > Український бренд L.A.P.T.I. відкрив острів у ТЦ Globus
Український бренд L.A.P.T.I. відкрив острів у ТЦ Globus Український бренд L.A.P.T.I. відкрив острів у ТЦ Globus

Український бренд L.A.P.T.I. відкрив острів у ТЦ Globus

ВідкриттяНовиниНовини компаній
29.05.2017 0
Торгова точка українського виробника взуття розпочала роботу в торговому центрі 25 травня в форматі острова. Як повідомила rau.ua прес-служба торгового центру, острів L.A.P.T.I. в... Український бренд L.A.P.T.I. відкрив острів у ТЦ Globus

Торгова точка українського виробника взуття розпочала роботу в торговому центрі 25 травня в форматі острова.

Як повідомила rau.ua прес-служба торгового центру, острів L.A.P.T.I. в ТЦ Globus 1 розташований на мінус  першому поверсі та займає площу 6 кв. м. Асортимент L.A.P.T.I. points представлений чоловічими, жіночими та дитячими колекціями взуття, які оновлюються протягом року: сліпони, лофери, сандалі, еспадрільі, кеди, кросівки та аксесуари.

«Ми продовжуємо відкривати в ТЦ Globus популярні українські бренди, які виробляють справді якісні та модні вироби. Острів L.A.P.T.I.points вдало розташовано поруч з іншими магазинами українських брендів, гармонійно розширюючи і доповнюючи сегмент взуття в ТЦ Globus 1», — коментує менеджер департаменту оренди ТЦ Globus Олена Сьомочкіна.

Довідка. ТЦ Globus — перший професійний торговий центр в Україні. З 2007 року належить великій європейській інвестиційної компанії London & Regional Properties. Складається з підземної і наземної частини загальною площею понад 35 000 кв. м., на якій представлено більше 200 магазинів з світовими та українськими брендами.

Читайте також – 

PANDORA відкрила фірмову точку в ТЦ Globus

Зроблено з Розробив AlexCSS