Главная > Економіка > Держава > Держрегулювання цін на продукти харчування скасовано з 1 липня
Держрегулювання цін на продукти харчування скасовано з 1 липня Держрегулювання цін на продукти харчування скасовано з 1 липня

Держрегулювання цін на продукти харчування скасовано з 1 липня

ДержаваНовини
З липня набула чинності постанова Кабінету міністрів про скасування державного регулювання цін на продукти харчування. Як повідомила LIGA.net, відповідну постанову уряду (№394) було прийнято 7... Держрегулювання цін на продукти харчування скасовано з 1 липня

З липня набула чинності постанова Кабінету міністрів про скасування державного регулювання цін на продукти харчування.

Як повідомила LIGA.net, відповідну постанову уряду (№394) було прийнято 7 червня 2017 року.

Документ скасовує для виробників продовольчих товарів зобов’язання подавати в Держспоживслужбу обґрунтування необхідності зміни оптово-відпускних цін на свою продукцію.

Також скасовано порядок формування цін на продовольчі товари, який був затверджений в 2008 році.

Дія постанови поширюється на граничні торговельні надбавки до оптової ціни виробника на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі не вище 15%.

Також постанова діяла на граничні рівні рентабельності та торговельні надбавки на дитяче харчування, граничні розміри плати за послуги, що надаються у торговельних об’єктах, на граничні рівні цін, нормативи рентабельності (у розмірі не вище 20%), на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

Джерело: LIGA.net

Читайте також – 

Продаж «складної техніки» тільки з фіскальними чеками: що це означає для магазинів і покупців

Зроблено з Розробив AlexCSS