Главная > Новини > Новини компаній > Гендиректором Caparol Україна призначений екс-директор Sika Україна
Гендиректором Caparol Україна призначений екс-директор Sika Україна Гендиректором Caparol Україна призначений екс-директор Sika Україна

Гендиректором Caparol Україна призначений екс-директор Sika Україна

НовиниНовини компанійПризначення
З 1 липня генеральним директором Caparol Україна став Андрій Чикало, який раніше очолював українське представництво міжнародного концерну Sika. Як повідомила прес-служба компанії, загальний стаж... Гендиректором Caparol Україна призначений екс-директор Sika Україна

З 1 липня генеральним директором Caparol Україна став Андрій Чикало, який раніше очолював українське представництво міжнародного концерну Sika.

Як повідомила прес-служба компанії, загальний стаж роботи Андрія Чикало в бізнесі перевищує 25 років, а управлінський – більше 12 років. За фахом він інженер-будівельник, закінчив державний університет «Львівська політехніка» в 1994 році і в 2005 році отримав ступінь MBA в бізнес-школі Львівського інституту менеджменту.

Працював на різних посадах у таких відомих іноземних компаніях як Bosch, Honeywell, CRH. Протягом останніх двох років займав посаду директора в Sika Україна.

За словами Андрія Чикала, серед його головних цілей на новій посаді – продовження роботи над втіленням глобальної стратегії DAW SE (частиною якої є Cаparol) в Україні, з урахуванням особливостей ринку.

«Відкритість до інновацій, побудова довіри та ведення бізнесу відповідно до цінностей DAW SE стануть нашим пріоритетом найближчим часом», – наголосив новий гендиректор Cаparol Україна.

Довідка. Caparol представлений в Україні з 1996 року і за цей час став одним з лідерів ринку в преміальному сегменті лакофарбових матеріалів, систем теплоізоляції і декоративних елементів. Компанія не тільки імпортує продукцію в Україну, а й розвиває внутрішнє виробництво. Також вона розвиває оптові торгові точки Cаparol Center, що спеціалізуються на продажі продукції Caparol і Alpina. Станом на 2016 рік мережа налічувала 20 регіональних салонів-магазинів Caparol Center.

Читайте також – 

Алексей Ничипорук: Редизайн Caparol Center позволил увеличить продажи на 25-70%

Про автора

Виктор Нагорский Deputy Chief Editor Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора
Зроблено з Розробив AlexCSS