Главная > Новини > Відкриття > Огляд нових ювелірних магазинів КЮЗ, Brilliant, Золотий Вік, KSD AURUM та інші
Огляд нових ювелірних магазинів КЮЗ, Brilliant, Золотий Вік, KSD AURUM та інші Огляд нових ювелірних магазинів КЮЗ, Brilliant, Золотий Вік, KSD AURUM та інші

Огляд нових ювелірних магазинів КЮЗ, Brilliant, Золотий Вік, KSD AURUM та інші

ВідкриттяНовиниРегіональні новини
Які ювелірні магазини почали роботу останнім часом і які бренди готуються до відкриття. Brilliant У торгово-розважальному комплексі МОСТ-сіті відкрився новий магазин ювелірної мережі Brilliant.... Огляд нових ювелірних магазинів КЮЗ, Brilliant, Золотий Вік, KSD AURUM та інші

Які ювелірні магазини почали роботу останнім часом і які бренди готуються до відкриття.

Brilliant

У торгово-розважальному комплексі МОСТ-сіті відкрився новий магазин ювелірної мережі Brilliant. Бренд розташувався на нульовому рівні торгово-розважального комплексу. В асортименті представлені прикраси в золоті і сріблі від класичних до ексклюзивних моделей.

Золотий Вік

Ювелірний бренд Золотий Вік відкрив по магазину в Кременчуці і в Марганці Дніпропетровської області. Перший об’єкт знаходиться за адресою вул. Небесної Сотні, 11, другий – на вул. Лермонтова, 29. У представлених колекціях можна знайти ювелірні вироби з золота та срібла з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.

КЮЗ

Київський Ювелірний Завод відкрив 17 червня фірмовий магазин у Вінниці. Торгова точка знаходиться в ТРЦ Мегамолл за адресою вул. 600-річчя, 17. В асортименті представлені колекції «Вишиванки», «Престиж», «Модерн», а також колекції срібної лінії КЮЗ ТМ Morion – «Вогні великого міста», «Хобі», «Маленька принцеса».

KSD AURUM

23 червня мережа мультибрендових ювелірних магазинів KSD AURUM відкрила свою першу торгову точку в Рівному. Магазин розташований в Novus за адресою вул. Гагаріна, 26.

Срібний Вік

Ювелірна мережа Срібний Вік відкрила 200-й магазин мережі. Новий торговий майданчик з’явилася 3 червня і розташований в київському ТЦ Піраміда за адресою вул. Олександра Мишуги, 4. В асортименті традиційно представлені ювелірні вироби з срібла як класичного зразка, так і інкрустовані дорогоцінними, напівкоштовними каменями і перлами.

Читайте також

Огляд новин в fashion-рітейлі: Respect, Tommy Hilfiger, Charme De Paris та інші

Про автора

Николай Маранчак Журналист/SMM Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора
Зроблено з Розробив AlexCSS