Главная > Новини > Конфликти > Банк Південний планує продати київський ТРЦ Sky Mall
Банк Південний планує продати київський ТРЦ Sky Mall Банк Південний планує продати київський ТРЦ Sky Mall

Банк Південний планує продати київський ТРЦ Sky Mall

КонфликтиНовиниНовини ТРЦ
03.07.2017 0
Одеський банк Південний має намір продати столичний торгово-розважальний центр Sky Mall. Як повідомляє Новое Время з посиланням на Українські новини, про це в інтерв’ю газеті Бізнес повідомила голова... Банк Південний планує продати київський ТРЦ Sky Mall

Одеський банк Південний має намір продати столичний торгово-розважальний центр Sky Mall.

Як повідомляє Новое Время з посиланням на Українські новини, про це в інтерв’ю газеті Бізнес повідомила голова правління банку Алла Ванецьянц. “Всі застави, які переходять після звернення стягнення у власність банку, в подальшому реалізуються. І Sky Mall не буде винятком. Плануємо його продати”, – сказала вона.

Керівник Південного розповіла, що банк виділив кредит ТРЦ в 2013 році. За її словами, протягом року у банку не було претензій до обслуговування кредиту, поки не загострився конфлікт між власниками ТРЦ.

“Після спроби оскаржити договір застави в суді у банку не залишалося іншого виходу, крім як почати процес звернення стягнення, що і було зроблено”, – зазначила банкір.

Нагадаємо, що у вересні 2014 року 100% корпоративних прав на об’єкт було передано голландській Financing & Invest Solutions BV, а право власності на ТРЦ було оформлено банком Південний через непогашену заборгованість в розмірі $32 млн.

Конфлікт між Андрієм Адамовським і естонцем Хіларом Тедером триває з 2010 року. Stockman Адамовського виділила на добудову торгового центру $40 млн. Натомість вона отримала від Arricano 50% + 1 акцію в кіпрському офшорі Assofit Holdings Limited, який володів ТРЦ через компанію Призма Бета. Але згодом Адамовський відмовився продавати назад свій пакет акцій Arricano, хоча така опція в договорі про купівлю-продаж була передбачена.

Високий суд правосуддя підтвердив рішення Лондонського міжнародного арбітражного суду, що дозволяє Arricano викупити частку в проекті ТРК Sky Mall. У травні 2016 року Лондонський міжнародний арбітражний суд своїм остаточним рішенням повернув київський ТРК Sky Mall компанії Arricano Real Estate Plc.

Згідно з вердиктом, всі акції компанії Assofit Holdings Limited повинні були до 5 червня безкоштовно перейти від Stockman Interhold S. A. Андрія Адамовського у власність Arricano Real Estate Plc Хілара Тедера. Втім, рішення Лондонського арбітражу не було виконано досі.

Джерело: Новое время

Читайте також – 

Будівництво третьої черги ТРЦ Sky Mall відновиться восени

Зроблено з Розробив AlexCSS