Главная > Новини > Новини компаній > АТБ купив логістичний комплекс у Київській області
АТБ купив логістичний комплекс у Київській області АТБ купив логістичний комплекс у Київській області

АТБ купив логістичний комплекс у Київській області

НовиниНовини компанійРегіональні новини
20.06.2017 0
Об’єкт площею понад 30 000 кв. м знаходиться в селі Копилів Макарівського району. Про це rau.ua повідомила прес-служба консалтингової компанії Cushman & Wakefield, яка... АТБ купив логістичний комплекс у Київській області

Об’єкт площею понад 30 000 кв. м знаходиться в селі Копилів Макарівського району.


Про це rau.ua повідомила прес-служба консалтингової компанії Cushman & Wakefield, яка представляла інтереси продавця комплексу – Ghelamco Group. Kopylov Logistics Park знаходиться в селі Копилів Макарівського району Київської області. Комплекс був побудований в 2008 році і складається з двох основних логістичних будівель площею 21 225 кв. м і 9 235 кв. м, розташованих на земельній ділянці площею 5,78 га. З моменту відкриття об’єкт орендували міжнародні компанії Oriflame і Studio Moderna.
Суму та інші подробиці угоди в компаніях не розголошують.

Кріс Хеггерік, керуючий директор Ghelamco Group, прокоментував: «Ми раді підписанню цієї угоди. Вона підтверджує, що наша спрямованість на застосування передових технологій проектування і будівництва має високу важливість і гарантує стабільну цінність наших активів. Недавній переїзд Oriflame в зв’язку з операційної необхідністю надав нам своєчасну можливість вийти з інвестицій, продавши комплекс групі компаній ATБ, яка буде використовувати його для обслуговування та подальшого розвитку мережі магазинів в Україні».

Довідка. Геламко (Ghelamco) – провідний девевелопер і генпідрядник в Центральній і Східній Європі, а також лідер в області еко-ефективної забудови в Бельгії, Польщі та Росії. Компанія спеціалізується на будівництві сучасних офісних і складських приміщень.

Cushman & Wakefield заснована в 1917 році в Нью-Йорку і в цьому році відзначає свій 100-річний ювілей. Компанія є провідним консультантом в сфері комерційної нерухомості з річним доходом в $6 млрд. Український офіс раніше працював під брендом DTZ. Основні напрямки роботи – агентські послуги, ринки капіталу і операції з земельними ділянками, управління нерухомістю, представлення інтересів орендарів, управління активами та інвестиціями, аналітика і консалтинг з питань девелопменту, оцінка нерухомості.

Мережа АТБ заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів. Зараз компанія є найбільшою роздрібною мережею в Україні і налічує понад 870 магазинів, які розташовані практично у всіх регіонах України. Товарообіг мережі в 2016 році виріс на 25,5% – до 58,5 млрд грн (з ПДВ). При цьому компанія відкрила 112 нових торгових точок, розширивши мережу на 15,5%.

Читайте також –

Борис Марков, АТБ: За темпами зростання поступаємося лише показникам 2012-13 років

Зроблено з Розробив AlexCSS