Главная > Новини ТРЦ > Вакантні площі > Інформація про вакантні площі в торгівельних центрах Амстор
Інформація про вакантні площі в торгівельних центрах Амстор Інформація про вакантні площі в торгівельних центрах Амстор

Інформація про вакантні площі в торгівельних центрах Амстор

Вакантні площіНовиниНовини ТРЦ
16.06.2017 0
Партнер Асоціації рітейлерів України – мережа ТЦ Амстор – повідомляє про вакантні площі в торгових центрах компанії. Запоріжжя, проспект Перемоги, 64 – близько 40... Інформація про вакантні площі в торгівельних центрах Амстор

Партнер Асоціації рітейлерів України – мережа ТЦ Амстор – повідомляє про вакантні площі в торгових центрах компанії.

Запоріжжя, проспект Перемоги, 64 – близько 40 кв. м (другий поверх)

Термін оренди – до трьох років

Інформація про торговий центр

Загальна площа – 12 000 кв. м

Паркінг – 700 машиномісць

Якірні орендарі – Сільпо, JYSK, Фокстрот, Comfy, EVA, Gloria Jeans

Торгівельний центр Амстор розташований в самому центрі Запоріжжя на перетині двох основних транспортних артерій міста вул. Перемоги і вул. Лермонтова. Вигідне розташування дозволяє легко дістатися з будь-якого району міста, як на авто, так і на громадському транспорті. Дана локація має високий пішохідний і автомобільний трафік зі зручними під’їзними шляхами.

У безпосередній близькості розташовані медичні та освітні установи, багатоповерхова забудова, офісний центр, кінотеатр, палац спорту, парк «Трудової слави». У 5-ти хвилинах ходьби розташований міський пляж і зупинки громадського транспорту. В радіусі 2-х км проживає близько 100 000 людей.

Ціна договірна.

З питань оренди: +38 067 575 55 72

Запоріжжя, вул. Чарівна, 74 – близько 165 кв. м (перший поверх) + 250 кв. м під кафе або кафетерій

Термін оренди – до трьох років

Інформація про торговий центр

Загальна площа – 13 600 кв. м

Паркінг – 300 машиномісць

Якірні орендарі – Сільпо, Comfy, DecArt, ТокоМебель, Територія Сну

Торгівельний центр Амстор розташований в Шевченківському районі, великому житловому масиві з висотною житловою забудовою. Об’єкт вдало розташований на перетині двох шосейних доріг: траси міжнародного значення Харків – Сімферополь і Донецького шосе.

Поблизу комплексу знаходяться гімназія, навчальний комплекс, пошта, автокомплекс, науково-виробничий комплекс «Іскра», пологовий будинок, парк. Осторонь від комплексу розташований житловий масив ім. Димитрова, представлений висотними житловими і приватними будинками. Зупинки громадського транспорту розташовані в пішохідній доступності від об’єкта. В радіусі 2-х км проживає приблизно 80 000 людей.

Ціна договірна.

З питань оренди: +38 067 575 55 72

Запоріжжя, вулиця Новокузнецька, 41 – 250 кв. м під кафе або кафетерій

Термін оренди – до трьох років

Інформація про торговий центр

Загальна площа – 11 600 кв. м

Паркінг – 100 машиномісць

Якірні орендарі – Сільпо, Fly Park, TTT, F5, Аптека доброго дня

Торгівельний центр Амстор розташований в мікрорайоні Південному (Піски), поруч проходить головна магістраль, на якій розташовані всі торгові підприємства, також магістраль з’єднує район з центром міста. Комплекс розташований неподалік від берега Дніпра і межує з висотними житловими будинками. У безпосередній близькості знаходиться гімназія, школа, навчально-виховний оздоровчий комплекс, автостоянка, заправка, СТО, а також багато баз відпочинку.

Зупинки громадського транспорту розташовані в пішохідній доступності від об’єкта. В радіусі 1-го км проживає приблизно 40 000 людей.

Ціна договірна

З питань оренди: +38 067 575 55 72

Бердянськ, вулиця Консульська, 75 з – площі від 30 до 2000 кв. м

Термін оренди – до трьох років

Інформація про торговий центр

Загальна площа – 11 930 кв. м

Паркінг – 500 машиномісць

Якірні орендарі – новий торговий центр

Комплекс має вигідне місце розташування в густонаселеному районі центральної частини міста, поблизу великої транспортної розв’язки. Поруч проходить автомобільна дорога, яка веде до залізничного та автовокзалу (Станція Бердянськ). На південь від об’єкта розташований житловий приватний сектор, будівельний центр «Строй Мастер», автозаправка «Shell» і Бердянський університет менеджменту і бізнесу (БУМІБ). Через дорогу розташовано багато приватних готелів.

Торговий центр має зручний транспортний зв’язок із іншими районами міста. Зупинки громадського транспорту розташовані в пішохідній доступності. В радіусі 1-го км проживає не менше 30 000 жителів, а в літній період ця кількість збільшується в кілька разів.

Ціна договірна

З питань оренди: +38 067 230 48 71

Зроблено з Розробив AlexCSS