Главная > Резюме та вакансії > Який персонал шукають українські швейні виробники
Який персонал шукають українські швейні виробники Який персонал шукають українські швейні виробники

Який персонал шукають українські швейні виробники

Резюме та вакансіїРеклама
21.06.2017 0
Які фахівці швейного виробництва найбільше затребувані за даними порталу hh.ua. Професія швачки завжди була жіночою, хоча більшість всесвітньо відомих кутюр’є – чоловіки. Здавалося б,... Який персонал шукають українські швейні виробники

Які фахівці швейного виробництва найбільше затребувані за даними порталу hh.ua.

Професія швачки завжди була жіночою, хоча більшість всесвітньо відомих кутюр’є – чоловіки. Здавалося б, з приходом науково-технічної революції ручну працю швачок повинна була піти в минуле, а їх місце повинні зайняти машини. Але до сих пір ця професія затребувана працедавцями, а розмір зарплат в сфері приблизно дорівнює середньому рівню оплати праці офісного персоналу.

Володіючи належною майстерністю, можна влаштуватися на престижну роботу: адже багато світових брендів одягу шиють свої колекції саме в Україні, користуючись тим, що персонал у нас досить кваліфікований, щоб забезпечити чудову якість продукції, а рівень оплати праці поки значно нижче європейського.

Ті, хто добре вміє шити, володіє навичками закройки і обробки готового виробу, проблем з працевлаштуванням мати не буде. Залишається лише підібрати той варіант, який влаштує найбільше.

Яких швачок шукають в Україні

Проаналізувавши вакансії швачки на hh.ua в відповідному розділі, можна прийти до висновку, що найбільше користуються попитом:

  • закрійники-конструктори;
  • кравці;
  • технологи швейного виробництва;
  • майстра по ремонту одягу;
  • мотористки;
  • майстри цеху.

Роботодавцям потрібні кваліфіковані фахівці. І хоча диплом не гарантує працевлаштування, його наявність (а головне, наявність знань, які він підтверджує) – практично необхідність. Також претендентам доведеться виконати тестове завдання в залежності від специфіки виробництва.

Матеріал публікується на правах реклами

Зроблено з Розробив AlexCSS