Головна > Retail Awards > Linden Luxury Residences — офіційний партнер R&DBAwards 2018
Linden Luxury Residences — офіційний партнер R&DBAwards 2018

Linden Luxury Residences — офіційний партнер R&DBAwards 2018

14 вересня, Київ, КВЦ Парковий — Друга урочиста церемонія нагородження кращих компаній рітейлу та торговельної нерухомості України Retail & Development Business Awards.

Асоціація рітейлерів України анонсує проведення другого масштабного заходу, на якому будуть названі і нагороджені найуспішніші компанії рітейлу та девелопменту. Оцінюються успіхи і досягнення компаній сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості за період з 30.06.17 за 01.07.18 року.

Організатор заходу Асоціація рітейлерів України.

Офіційним партнером заходу виступить Linden Luxury Residences.

Linden Luxury Residences — це елітний житловий простір в урядовому кварталі Києва. Особливим його робить в першу чергу розташування – на Липках це єдине сучасний будинок спроектований по найвищому стандарту. У ньому гармонійно поєднуються розкіш і сучасний рівень комфорту, який нечасто зустрічається в столиці.

Локація поряд з урядовим кварталом

Linden Luxury Residences знаходиться на Липках, в найпрестижнішому і найдорожчому районі Києва. Точна адреса — Лютеранська 14В, між двох старовинних вулиць Лютеранської та Круглоуніверситетської. Зовсім поруч галасливий туристичний Хрещатик, модний Пасаж, театр ім. І. Франка, але тут, поблизу від урядового кварталу, по-Ліпскі тихо.

Проектування здійснювала одна з найвідоміших архітектурних фірм — майстерня А. Пашенько. За двадцять років існування студія стала провідним архітектурним бюро України. У портфоліо майстерні більше тридцяти авторських проектів будівель, багато з яких стали знаковими і вплинули на сучасний архітектурний вигляд столиці.

Інтер’єрні рішення для зон загального користування та типових квартир розроблені лондонським дизайнером Келлі Хоппен, володаркою Ордену Британської імперії, титулу «найвпливовішої жінки-дизайнера Великобританії». Входила в 10-ку кращих дизайнерів світу за версіями авторитетних видань.

Budhouse Group – інвестиційно-девелоперська група компаній, що заснована у 2006 році. Спеціалізується на розвитку, будівництва та управління проектами нерухомості на території України.

Група володіє і управляє низкою об’єктів комерційної, офісної, готельної та житлової нерухомості в таких містах як Київ, Херсон, Черкаси, Одеса, Харків, Запоріжжя та Львів.

Проекти «Будхаус Груп» знаходяться в числі неодноразових лауреатів і переможців національних профільних конкурсів. Компанія є членом ICSC: International Council of Shopping Centers , а також його офіційним представником в Україні.

Асоціація рітейлерів України рада вітати Linden Luxury Residences, як офіційного партнера Retail & Development Business Awards 2018.

Єдиний новий будинок на Липках

Гостей заходу чекає комплексу розважальна програма:
церемонія нагородження, банкет, святкова програма і networking

Аудиторія: власники і топ-менеджмент великих роздрібних мереж та девелоперських компаній
Дрес-код заходу: Black Tie Invited — «чорна краватка вітається»
Чоловікам: класичний костюм або смокінг, краватка або метелик, чорні туфлі на тонкій підошві.
Жінкам: коктейльне або вечірнє плаття, ошатний костюм, туфлі на підборах.

Друга урочиста церемонія нагородження Retail & Development Business Awards відбудеться 14 вересня 2018 року в Києві в КВЦ Парковий. Оцінюються успіхи і досягнення компаній сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості за період з 30.06.17 за 01.07.18-го.

У 2018 році рейтинг RDBAwards передбачає 26 номінацій, серед яких:

• 15 номінацій в ритейлі
• 6 номінацій в e-commerce
• 5 номінацій у девелопменті

Повний список номінантів

Вибір визначається голосуванням Експертної ради (51%) і опитуванням інших рітейлерів і девелоперів (49%)

Склад Експертної ради:

• власники успішних бізнесів
• генеральні директори великих роздрібних мереж
• керуючі та комерційні директори девелоперських компаній
• представники найбільших міжнародних консалтингових компаній

Повна методологія проведення конкурсу

КУПИТИ КВИТКИ НА RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS AWARDS

Контактна особа з питань реєстрації:

Олеся Кобцева / Client manager (+38 050 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua

Контактна особа з питань партнерства:

Едуард Ковтун (+38 073 213 50 61 / e.kovtun@rau.ua

Про автора