Геннадій Виходцев: Відзнака від генерала Залужного – подяка всьому колективу Фокстрот

Геннадій Виходцев: Відзнака від генерала Залужного – подяка всьому колективу Фокстрот

26.01.2023 11:30
  1293
Костянтин Симоненко

У січні лідери мережі Фокстрот за наказом міністра оборони України Олексія Резнікова були нагороджені відзнаками за допомогу Збройним силам України.

Наказом міністра оборони України Олексія Резнікова голову ради засновників групи компаній Фокстрот Геннадія Виходцева відзначено медаллю «За сприяння Збройним силам України» – «За значний особистий внесок у справу  розвитку Збройних сил України, плідну та самовіддану співпрацю з Міністерством оборони України по захисту територіальної цілісності України».

Ще одного лідера Фокстрот – СЕО Олексія Зозулю нагороджено знаком «За сприяння війську» за підписом головнокомандуючого ЗСУ Валерія Залужного.

“Високі відзнаки  – це нагорода всьому колективу бізнесу, який вистояв, працює і допомагає воїнам ЗСУ здобувати перемогу, – зазначив голова ради засновників ГК Фокстрот Геннадій Виходцев. – Подяка усім «фокстротівцям», хто, крім поточної роботи по розвитку бізнесу, живить роботу корпоративного штаба «Допомога нашим». За час війни ми отримали слова подяки від захисників України на різних рівнях – відтепер маємо високу оцінку роботи нашої компанії від вищого військового керівництва України”.

Нагадаємо, на початку війни засновники ГК Фокстрот та менеджери бізнесу створили корпоративний штаб «Допомога нашим». За 11 місяців війни Фокстрот видав техніки на запити захисників країни та волонтерів на 13,2 млн грн. З них майже на 1,5 млн грн техніки було передано підрозділам Повітряних сил України на зміцнення підзрозділів ППО, які й ініціювали відзнаку «фокстротівців».

“Команда корпоративного штабу і є справжньою власницею відзнаки «За сприяння війську» від вищого військового керівництва держави, – говорить CEO Фокстрот Олексій Зозуля. – Дякую колегам за майже рік в режимі, коли операційна робота була в синергії  з роботою у штабі «Допомога нашим». Перемога буде за нами, все буде Україна і Фокстрот в ній продовжить розвивати європейські стандарти галузі торгівлі електронікою”.

Фокстротівський штаб «Допомога нашим» складається з декількох десятків співробітників, які, крім основного функціоналу, працюють над видачою техніки захисникам України з 28 лютого 2022 року. Адже у перші дня війни засновники Фокстрот – Геннадій Виходцев та Валерій Маковецький поставили задачу системної допомоги захисникам України, волонтерам та громадським активістам, що підтримували ТрО, переселенців та евакуйованих українців у перші місяці війни. Надалі система надання допомоги тільки удосконалювалася, але незмінною залишилися така, напрацьована в лютому, механіка роботи штаба.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку