Мережа ЕКО Маркет разом з благодійними фондами допомогли 470 сім’ям з Херсонщини

Мережа ЕКО Маркет разом з благодійними фондами допомогли 470 сім’ям з Херсонщини

13.11.2023 12:25
  645
Валерія Байда

З 21 до 29 жовтня благодійний фонд “Я допомагаю” передав мешканцям Херсонщини гуманітарну допомогу, кошти на яку були зібрані в межах спільної ініціативи ЕКО Маркет та БФ “Твоя опора”. Загалом 470 сімей, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС, отримали продукти та товари першої потреби на понад 1 млн грн.

“Важко уявити, через які жахи війни пройшли ці сім’ї: окупація, активні бойові дії, повінь, спричинена терористичними діями окупантів. Ще й посилення обстрілів з боку росіян, через що частина людей змушена знову покидати свої домівки. Тому з наближенням холодів передача допомоги стала ще актуальнішою. Ми безмежно вдячні всім, хто відгукнувся та взяв участь у зборі! А також нашим партнерам, які, незважаючи на небезпеку для власного життя, передали цю допомогу людям безпосередньо на місцях” каже Інна Мірошниченко, президент торговельної мережі ЕКО Маркет. 

На зібрані кошти були закуплені продукти тривалого зберігання та товари побутового вжитку. Їх передали мешканцям Херсонської, Тягинської, Білозерської та Калинівської громад.

“У цей важкий для нашої країни час всі ми маємо об’єднувати зусилля та допомагати одне одному. Особливо великий бізнес, що зміг вистояти та продовжити роботу. Адже саме компанії мають ресурси й можливості зробити значний внесок у наданні допомоги в таких ситуаціях. Тож ЕКО Маркет буде й надалі брати участь у подібних ініціативах”, – додає Інна Мірошниченко.

Реалізація проєкту була б неможлива без залучення наших партнерів з БФ “Твоя опора” та “Я допомагаю”, разом з якими ми здійснювали збір та які допомогли адресно передати допомогу людям.

“Сьогодні Херсонщина переживає важкі часи, останнім часом посилились обстріли. Буває декілька днів в одні й ті ж самі населені пункти прилітають КАБи. Не минає і дня, щоб прибережну Херсонщину не обстріляли вороги. Волонтерити в такій ситуації дуже складно, проте важливо. Підтримувати людей там, де це дійсно потрібно, має бути головним завданням людей, які перебувають у більш безпечних місцях та мають можливість. Підтримка дає надію та сили переживати будь-які виклики на шляху”, – розповідає Дзюбенко Анатолій, голова Благодійного фонду “Я допомагаю”.

Міністерство економіки України підрахувало, що сума прямих збитків, завданих підривом Каховської ГЕС, склала щонайменше $2 млрд. В одній Херсонській області в зону підтоплення потрапило близько 20-30 тис. будинків.

«Цьогорічний осінньо-зимовий період обіцяє бути не менш складним за попередній. Особливо для жителів прифронтових та деокупованих територій, які потерпають від постійних обстрілів. І в той же час слід розуміти, що є чимало людей, котрі не готові евакуюватися в більш безпечні регіони країни, їм важко залишати свої домівки, багато хто не хоче виїжджати навіть під загрозою постійних обстрілів та гуманітарної катастрофи. Тому вкрай важливо мешканців прифронтових територій забезпечити всім необхідним. І тут треба працювати спільно – громадяни, бізнес, благодійні фонди, влада тощо. Ми не можемо розслаблятися, мусимо з разу-в-раз об’єднувати зусилля, аби допомогти людям пережити ці нелегкі часи»,говорить Валерія Татарчук, засновниця та генеральна директорка благодійного фонду “Твоя опора”.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку