Звіт про діяльність Асоціації рітейлерів України за 2023 рік

Звіт про діяльність Асоціації рітейлерів України за 2023 рік

23.01.2024 08:00
  1503
Костянтин Симоненко

Підсумки роботи Асоціації рітейлерів України у 2023 році в цифрах та графіках: які члени та партнери приєднались до RAU, скільки статей було опубліковано, які аналітичні дослідження вдалося реалізувати, які зустрічі з владою організувала GR-команда, що було зроблено та які результати отримано.

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ RAU 2023

Андрій Жук, голова Асоціації рітейлерів України: “2023 рік пройшов для галузі торгівлі під знаком загартованості, єдності та потужності. Саме в цьому році рітейл був більш готовим до блекаутів, ніж в минулому. Торговельні мережі стали гарантом продовольчої безпеки країни та форпостом для населення у складні часи, облаштувавши Пункти Незламності та забезпечивши власним коштом автономне освітлення.

Рітейлери швидко відновлювали магазини на деокупованих територіях, допомагали ЗСУ та постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС. Розвивали інфраструктуру галузі та будували складську нерухомість, щоб бути готовими до будь-яких викликів.

Ми підтвердили статус надійної опори економіки та довели, що Асоціація рітейлерів України – потужне об’єднання провідних гравців ринку, і показали вагомість цього об’єднання в цифрах. Так, оборот компаній-членів RAU наразі становить 64% від загального товарообороту рітейлу України. Компанії, що входять до складу Асоціації рітейлерів України, забезпечують роботу більше 400 000 українців.

Символічно, що саме в 2023 році Асоціація рітейлерів України святкувала своє десятиліття і саме в цьому році досягла відмітки у 100 членів. Тож висновок – сила будь-якої організації – в її учасниках!

Партнер з медіааналітики Асоціації рітейлерів України — сервіс LOOQME.

 


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку