Український сервіс доставки продуктів Zakaz розпочав роботу в Узбекистані

Український сервіс доставки продуктів Zakaz розпочав роботу в Узбекистані

04.11.2020 12:29
  515
rau

Українська компанія Zakaz.ua продовжує експансію в нові країни: після успішного запуску в 2019 році в Молдові, замовити продукти з доставкою додому стало можливим і в Узбекистані.

Як повідомила прес-служба сервісу, першим рітейл-партнером компанії стала популярна торговельна мережа Makro. На даний момент асортимент https://makro.zakaz.uz налічує 3189 позицій товарів, але вже найближчим часом жителям Ташкенту будуть доступні для замовлення 8639 позицій.

«Ташкент – це унікальне місто, в якому до недавнього часу переважав традиційний формат торгівлі: жителі відвідували стихійні ринки і базари. Але зараз все більше покупців роблять вибір на користь організованої торгівлі. Наш сервіс дозволяє замовити потрібні продукти в супермаркеті онлайн без націнки і отримати їх з доставкою до дверей будинку або офісу. Упевнений, що жителі столиці Узбекистану оцінять всі переваги даної послуги та стануть нашими постійними клієнтами», коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Компанія застосувала накопичений за десять років досвід роботи й усі напрацювання для швидкого та якісного обслуговування покупців: функціональний сайт і мобільний додаток для Android та iOS, формування списків улюблених продуктів, оплата готівкою і карткою, зручні двогодинні вікна доставки.

«Усі товари збирають професійні комплектувальники, які ретельно перевіряють цілісність упаковки, належний товарний вигляд і терміни придатності. Якщо ж товару раптом не виявилося на полиці, то комплектувальник запропонує рівноцінну заміну продукту як за якістю, так і за ціною. За збереження продуктів також можна не переживати: їх доставляють в спеціальних термоящиках, які забезпечують належний температурний режим», – зазначає Зафар Урунбаєв, операційний директор компанії Zakaz в Узбекистані.

Довідка. Zakaz.ua лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року, та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: Metro, Ашан, Novus, МегаМаркет, Фуршет, Таврія В, Восторг, varus. Працює у 15-ти містах України, а також в Молдові (Кишинів) і Узбекистані (Ташкент).

Компанія здійснює доставку щодня в рамках двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день в день для приватних і корпоративних клієнтів. При замовленні через сервіс Zakaz.ua ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

Читайте також –

СЕО Zakaz.ua: Ми не прибуткові, бізнес може окупатися тільки на ефекті масштабу


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку