Головна > Новини > Відкриття > Перший фізичний: компанія Avon відкрила свій перший “цегляний” супермаркет
Перший фізичний: компанія Avon відкрила свій перший “цегляний” супермаркет

Перший фізичний: компанія Avon відкрила свій перший “цегляний” супермаркет

Бренд, який 134 роки покладався в продажах лише на своїх незалежних торгових представників по всьому світу, оголосив про вихід на новий для себе ринок: фізичний рітейл.

Цей текст доступний також російською мовою

Як повідомляється на офіційних ресурсах Avon, простір площею 1765 кв. м названо “Studio 1886” на честь року заснування косметичної компанії. Спроектований він як місце для отримання захоплюючого досвіду взаємодії з брендом, де покупці та торгові представники Avon зможуть поспілкуватися з консультантами, спробувати новинки, і зануритися в атмосферу краси та вишуканості, створену дизайнерами.

“Ми дуже раді цій новій главі й пишаємося тим, що створили унікальний простір для нашої спільноти Avon, щоб з’єднатися та відсвяткувати нашу любов до Avon”, – сказав Пол Йі, генеральний директор компанії.

У дворівневому просторі, розташованому в Лос Анжелесі на вул. Шатто Плейс, 515, представлені всі найпопулярніші колекції Avon, включаючи ANEW, Skin So Soft, CHI Haircare, The Face Shop, belif та інші, а також останні інновації в області догляду за шкірою, декоративної косметики, парфумерії та засобів особистої гігієни. Крім продуктів Avon, тут будуть представлені також деякі інші бренди, що належать південнокорейській компанії LG Household & Health Care.

В той же час, через карантинні обмеження, такі послуги, як нанесення макіяжу або майстер-класи по догляду за шкірою тимчасово відсутні. Всі тестери будуть призначені тільки для показу, а пробники будуть надаватися лише обмеженими розфасованими зразками. Дезінфікуючий засіб для рук буде доступний для використання у всьому просторі.

Читайте також

GAP планує покинути Європу: це рішення торкнеться 120-ти магазинів

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора