Головна > Новини ТРЦ > Презентації та репортажі > У центрі Ужгорода побудують 5-рівневий ТРЦ Atrium (оновлено)
У центрі Ужгорода побудують 5-рівневий ТРЦ Atrium (оновлено)

У центрі Ужгорода побудують 5-рівневий ТРЦ Atrium (оновлено)

У старовинному районі Ужгорода з’явиться новий торговий центр. Відкриття заплановане на другий квартал 2020 року.

Цей текст доступний також російською мовою

Площа нового п’ятиповерхового ТРЦ Atrium складе близько 7 000 кв. м, з яких 5 000 кв. м – орендна. Про це повідомляє компанія UTG, яка розробила концепцію торгово-розважального центру. В Atrium розмістяться такі орендарі, як продуктовий супермаркет, кінотеатр, магазини одягу та взуття, ресторани. В даний час на об’єкті ведуться будівельні роботи, запуск ТРЦ заплановано на ІІ квартал 2020 року.

Фінальний макет торгового центру, який почали будувати на перетині вулиці Довженка та Поштовій площі в Ужгороді, редакція представила Varosh. Згідно з паспортом об’єкта, замовником проекту будівництва є ТОВ “КК Інвестмент”, що належить Сергію Ковачу і Дмитру Пеца. Останній також пов’язаний з будівельною компанією ТОВ “БІ енд Ю груп”, що отримала в 2012 році права на будівництво торгово-офісного будинку на земельній ділянці площею 986 кв. м на Поштовій площі , 4а.

Через сім років з’явився проект майбутнього торгового центру. Архітектурну частину розробило Zyxstudio, конструкцію – Ankon Project Group.

В безпосередній близькості до об’єкту розташовані три обладнані зупинки, по яких здійснюється рух 18 маршрутів, завдяки чому загальний пасажиропотік поблизу торгового центру складає більше 22 000 чоловік щодня.

Раніше ужгородські ЗМІ повідомляли, що на місці будівництва під час земляних робіт натрапили на старовинний підвал. Як мінімум з початку XVIII століття неподалік знаходилася пивоварня під назвою Пивний Дім (нім. Herrschaftliches Brauhaus). Назва цього будинку носила і сама вулиця, перейменована в радянські часи на вул. Довженка.

Як виглядає проект майбутнього ТРЦ – дивіться нижче.

*Слідкуйте за новинами ринку в Telegram RAU

Читайте також

Якірними орендарями нового ТЦ в Житомирі стануть будівельний гіпермаркет OLDI та Сільпо

Про автора
Николай Маранчак

Журналист / Head of Digital Marketing Ассоциации ритейлеров Украины

Всі статті від автора