Головна > Новини > Звіти > Товарообіг мережі WOG в 2019 році склав $1,4 млрд
Товарообіг мережі WOG в 2019 році склав $1,4 млрд

Товарообіг мережі WOG в 2019 році склав $1,4 млрд

Частка непаливних продажів в товарообігу мережі автозаправних комплексів WOG склала близько 20%.

Цей матеріал доступний російською мовою

Відповідну інформацію RAU уточнили в прес-службі компанії. У релізі, присвяченому 20-річчю компанії, нагадують, що історія WOG розпочалася в 2000 році з відкриття заправки в селі Цумань на Волині. А на даний момент WOG об’єднує 20 нафтобаз, понад 400 АЗК, 245 WOG Market, 386 WOG Cafe і обслуговує понад 150 000 клієнтів щодня.

В компанії також відзначають, що в 2015 році WOG відкрив перше кафе поза автозаправним комплексом – в Києві на вул. Льва Толстого. А пізніше запустила власні кафе в столичних аеропортах «Бориспіль» та «Київ» (Жуляни), а також аеропортах Львова та Одеси. Зараз в мережі WOG щодня продається більше 70 000 порцій кави, понад 28 000 хот-догів, а тажке 7500 сендвічів і бургерів власного виробництва.

«Вже мало продавати якісне паливо – заправки повинні стати універсальними комплексами, які надають різнопланові послуги: харчування, напої, продаж різних товарів, можливість зняти через касу готівку, отримати посилку, забрати замовлення з інтернет-магазину тощо. Це стало потужною конкурентною перевагою в порівнянні з іншими гравцями на ринку. Також вважаємо, що в середньостроковій перспективі саме комплекс додаткових послуг буде ключовим фактором для клієнта при виборі заправки. У цьому ми бачимо майбутнє», – прокоментував маркетинг директор WOG Віталій Старомінський.

Нагадаємо, мережа WOG належить українським підприємцям Степану Івахіву, Сергію Лагуру, а також Софії та Роману Єремєєвим.

Читайте також –

В очікуванні шторму: як компанія WOG працює в нових реаліях і готується до кризи

Про автора