Головна > Новини > Звіти > Товарообіг АТБ за 9 місяців склав 86,3 млрд грн, середній чек зріс на 14,9%
Товарообіг АТБ за 9 місяців склав 86,3 млрд грн, середній чек зріс на 14,9%

Товарообіг АТБ за 9 місяців склав 86,3 млрд грн, середній чек зріс на 14,9%

Корпорація АТБ відзвітувала про результати роботи роздрібного підрозділу в січні-вересні 2019 року.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомляється на сайті корпорації, АТБ нарощує свою частку в роздрібному товарообігу підприємств роздрібної торгівлі України. За даними корпорації, в січні-вересні 2019 року роздрібний товарообіг в Україні склав склав 501,5 млрд грн. При цьому товарообіг АТБ за цей же період склав 86,3 млрд грн, або 17,2% від загальноукраїнського показника.

«Зростання загального товарообігу корпорації обумовлено збільшенням мережі магазинів, кількість яких зараз становить 1030 в усіх областях країни, експериментальним оновленням формату магазину АТБ, впровадженням сучасних маркетингових технологій, наявністю сучасної логістичної інфраструктури», – коментують результати в прес-службі компанії.

Окрім зростання товарообігу, в компанії також відзначають збільшення середнього чека. За 9 місяців 2019 року цей показник становив 103,9 грн проти 90,3 грн за аналогічний період минулого року. Таким чином, зростання середнього чека за звітний період склало 13,6 грн або 14,9%. При цьому спостерігається зростання частки товарів середнього цінового сегмента в загальному товарообігу на тлі загального поліпшення індексу споживчих настроїв українців.

Частка продукції власних торгових марок (ВТМ) в загальному товарообігу АТБ протягом дев’яти місяців поточного року склала 17,5%, а з урахуванням власного імпорту – 20,6%. Ці показники перевищують результати аналогічного періоду минулого року на 15,8% і 18,1% відповідно.

В даний час компанія має чотири власні торгові марки: ТМ De Luxe Foods & Goods Selected, ТМ Спецзамовлення АТБ, ТМ Своя лінія, ТМ Розумний вибір. Із загального обсягу асортиментного ряду мережі (більше 3500 позицій) 900 найменувань – це товари ВТМ.

Нагадаємо, за результатами 2018 року найбільша мережа магазинів в Україні збільшила товарообіг на 22% – до 103,6 млрд грн з ПДВ.

Довідка. Корпорація АТБ — об’єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність в таких сферах бізнесу, як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво і продаж продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія АТБ-маркет, кондитерська фабрика Квітень, м’ясна фабрика Фаворит Плюс.

Читайте також –

АТБ, Fozzy Group та Епіцентр К – в топ-15 холдингів України

Про автора