Столичний ТЦ Магелан нарешті продали: переможцем торгів виявилася птахофабрика

Столичний ТЦ Магелан нарешті продали: переможцем торгів виявилася птахофабрика

16.06.2023 11:00
  2833
Костянтин Симоненко

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 15 червня продав на аукціоні на платформі “ProZorro.Продажі” актив МР Банку (колишній Сбербанк Росії), до складу якого входить торговий центр Магелан на Теремках у Києві.

Згідно з повідомленням delo.ua, за результатами торгів переможцем виявилося сільськогосподарське ТОВ “Птахоплемзавод “Коробівський” (село Кедина Гора Золотоніської громади Черкаської області). Це підприємство, що виробляє м’ясо качки пекінської породи під торговою маркою “Смачне каченя”.

Воно запропонувало 620,001 млн грн, у той час як ТОВ “Маркет-Сервіс Голосіївський” запропонувало рівно 620 млн грн. Ще один учасник торгів – ТОВ “Ай Кью Компані” – обмежився пропозицією сплатити лише стартову ціну, що складала 448,47 млн грн. Але договір про придбання лоту наразі ще не ухвалено, і не завжди переможець вносить кошти за придбані активи, тому угода може й зірватися.

Нагадаємо, що це була вже вісімнадцята спроба ФГВ продати ТЦ Магелан, розташований в Києві на проспекті Академіка Глушкова, 13 Б. Він має площу 28 540 кв. м. Крім цього, до проданого лоту входять права вимоги за двома кредитними договорами з юрособою та дебіторська заборгованість. У забезпечення за кредитами оформлено технологічне обладнання, зокрема для переробки молока, права вимоги на отримання виручки/товарів та фінансова порука. Також до нього входить майновий комплекс площею 13 000 кв. м в селі Крупець Хмельницької області та система охоронно-тривожної сигналізації.

На першому акціоні у вересні 2022 року ФГВФО виставив стартову ціну на цей лот у 3,16 млрд грн і з тих пір поступово знижував її, зрештою знизивши у сім разів.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку