У Кам’янці-Подільському відкриється перший професійний ТЦ Sakura Park (фото)

У Кам’янці-Подільському відкриється перший професійний ТЦ Sakura Park (фото)

21.11.2023 08:45
  10777
Костянтин Симоненко

Навесні 2024 року у місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області на вулиці Євгена Коновальця 5 А відкриється перший професійний торговельний центр ТЦ Sakura Park.

Як повідомляє УРТЦ, для управління проектом була створена керуюча компанія ТОВ “Фінанстрейд”. За словами керуючого партнера проекту Владислава Радецького, це буде лише відкриття першої черги великого інвестиційного проекту, реалізація якого запланована на найближчі два роки. Загальна площа першої черги ТЦ (GBA) складе 5000 кв. м, орендна площа (GLA) – 3500 кв. м. Після відкриття другої черги ці показники зростуть, відповідно, до 12 330 кв. м, орендна площа (GLA) – до 9000 кв. м. Також передбачено паркінг на 80 машино-місць.

Кам’янець-Подільський обрали перш за все тому, що він є найбільшим не обласним центром на заході Україні, проте за кількістю архітектурних пам’яток займає третє місце в усій країні після Львова та Києва. По-друге,  місто потребує якісних торговельних площ, які дійсно будуть відповідати усім сучасним вимогам. По-третє, незважаючи на свій вік, це місто молоді, а відповідно сповнене амбіцій та майбутнього.

Перша черга торгового центру буде представлена трирівневою будівлею, у цокольному поверсі буде розміщено сучасний концептуальний продуктовий супермаркет відомої у регіоні мережі – BULKA market площею 700 кв. м, а також тут з’являться аптека, зоомагазин та магазин товарів для дому. На першому та другому поверхах розмістяться українські та міжнародні мережеві fashion-рітейлери, магазини цифрової техніки, ювелірні вироби, кав’ярня, мобільні аксесуари та ін.

“Важливим елементом є те, що ТЦ межує з чи не найбільшим парком у місті, реставрація та відновлення якого є нашим інвестиційним зобов’язанням перед громадою. Ми запланували суттєве покращення благоустрою території: прогулянкові доріжки, зони відпочинку для дітей та дорослих, фонтани та декоративне освітлення. Головною родзинкою парку стане алея сакур, що буде логічним продовженням нашого проекту, – каже Владислав Радецький.

Відкриття другої черги заплановано на IV квартал 2025 року, і воно дасть змогу ТЦ Sakura Park стати торговельно-розважальним, адже у ній заплановано відкриття кафе та ресторанів, дитячого розважального закладу, та фітнес центру.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку