Головна > Новини > Звіти > Очікуване сповільнення: продажі техніки та електроніки в I кварталі зросли на 7% – GfK
Очікуване сповільнення: продажі техніки та електроніки в I кварталі зросли на 7% – GfK

Очікуване сповільнення: продажі техніки та електроніки в I кварталі зросли на 7% – GfK

Загальний обсяг українського ринку побутової техніки та електроніки в перші три місяці 2019 року склав майже 22 млрд грн.

Цей матеріал також доступний російською мовою

За інформацією дослідницької компанії GfK Україна, в порівнянні з січнем-березнем минулого року, продажі побутової техніки та електроніки в Україні зросли на 7%.

Як відзначають аналітики GfK, драйвером ринку залишається сектор “Телеком”, питома вага якого склала більше ніж 7 млрд грн. В першому кварталі сегмент “Телекомунікаційне обладнання” зріс більш ніж на 8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В той же час, трійка лідерів за темпами зростання за перший квартал цього року дещо змінилась. Так, найактивніше в січні-грудні 2019-го зростав сектор “Офісна техніка” – на 20%. Другим та третім за темпами росту були сегменти “Мала” та “Велика побутова техніка”, які зросли на +14% та на +11% відповідно.

Єдиним сектором, що продемонстрував негативну динаміку в першому кварталі став “Інформаційні технології”, який скоротився на 4,1%. Незважаючи на таке зниження, цей сегмент залишається другим за величиною на українському ринку.

Варто зазначити, що у порівнянні з IV кварталом 2018 року обсяг продажів техніки та електроніки в Україні значно скоротився – більш ніж на 30%.

Нагадаємо, в першому кварталі минулого року зростання продажів на українському ринку побутової техніки та електроніки було значно відчутнішим – на 35% в порівнянні з січнем-березнем 2017-го. За підсумками 2018 року продажі техніки та електроніки в країні зросли на 25% – до 95,8 млрд грн.

Читайте також –

Дмитро Деревицький, Алло: Через три роки смарт-пристрої займатимуть 80% продажів техніки

Про автора
Виктор Нагорский

Deputy Chief Editor Ukrainian Retail Association

Всі статті від автора