Призначення місяця: Arricano в Україні, Будинок Іграшок, мережа “Ювілейний”, Подорожник

Призначення місяця: Arricano в Україні, Будинок Іграшок, мережа “Ювілейний”, Подорожник

01.07.2024 09:00
  876
Дарія Осіїк

Які зміни відбулися за останній місяць на топ-посадах українських і світових компаній сфер ритейлу та суміжних галузей: хто змінив посаду, залишив компанію чи пішов на підвищення.

Arricano в Україні

З 1 червня обов’язки керівника департаменту торговельних площ групи компаній Arricano в Україні виконує Олена Швець.

Як повідомили RAU в прес-службі групи компаній, нова директорка відповідатиме за координацію та контроль роботи департаменту, управління договорами оренди, ефективну співпрацю з партнерами-орендарями. 

Професійна практика Олени це понад 16 років роботи на ринку торговельної нерухомості та управління торговельними площами. Кар’єру у сфері комерційної нерухомості Олена Швець розпочала в 2007 році в київському ТЦ Альта Центр на посаді менеджера відділу оренди.

За час професійної діяльності працювала з девелоперськими компаніями City Capital Group, UTG, АВЕК Холдинг, Рітейл Груп. У професійному портфоліо Олени робота з такими проєктами як ТРЦ Lavina Mall, Respublika Park, Ocean Plaza, маркет-молл Даринок, New Way та інші.

“Ринок торговельної нерухомості в умовах війни проходить період трансформації і завдяки цьому стає більш стійким до різних чинників. Мій шлях у групі компаній Arricano в Україні припав на воєнний час та період пандемії, втім, разом із командою ми відмінно вирішили всі кризові ситуації, аби зовнішні фактори не завадили роботі ТРК. Bпевнена, що на позиції директорки департаменту торговельних площ зможу екстраполювати свій багаторічний досвід та привнести якісні зміни для компанії”, — зазначила Олена Швець.

До призначення на посаду директорки департаменту торговельних площ Олена Швець чотири роки працювала в компанії менеджером з оренди, зокрема доклала багато зусиль у формування якісного пулу орендарів торговельного комплексу Сонячна Галерея, який розташований у Кривому Розі, підтримку компаній-партнерів та залучення нових орендарів в умовах війни.

За фахом Олена економістка, вищу освіту здобула у Європейському університеті фінансів, інформаційних систем, менеджменту та бізнесу. До приходу в групу компаній Arricano в Україні обіймала посаду комерційної директорки київського торговельно-розважального центру New Way. 

“За період роботи в групі компаній Arricano в Україні Олена якісно трансформувала tenant-mix ТРК Сонячна Галерея у Кривому Розі, оперативно та професійно реагувала на всі виклики, що виникають під час роботи торговельного центру в умовах війни в Україні. Переконана, що досвід Олени на керівній посаді дозволить по-новому подивитись на поточні завдання, оцінити перспективи і визначити можливості, реалізація яких позитивно вплине на розвиток Arricano”, зауважила CEO Arricano Анна Чуботіна.

Будинок Іграшок

З 3 червня новим керівником департаменту маркетингу мережі Будинок Іграшок призначено Михайло Іванцова. До цього він рік працював у мережі Люксоптика, де обіймав аналогічну посаду.

Пан Михайло також працював у медичній лабораторії Діла на посаді Chief Product Officer. Загалом його професійний досвід роботи в ритейл-маркетингу складає понад 15 років. Раніше він обіймав керівні посади у компаніях Comfy, Алло та Vodafone Retail.

“Будинок Іграшок має амбітні цілі та виклики, у першу чергу, це підвищення операційної ефективності бізнесу, стале зростання, розширення та оновлення мережі, збільшення нашої частки ринку. Впевнений, що досвід та експертиза Михайла допоможуть нам у реалізації наших планів”, —  зауважив директор мережі Будинок Іграшок Роман Горошко.

Новий керівник департаменту з маркетингу повідомив, що основним завданнями для нього є впровадження ефективного управління маркетингом, побудова теплих та довготривалих відносин клієнтів з брендом та розвиток омніканальної моделі продажів. 

Мережа ковбасних крамниць “Ювілейний”

Денис Піддубський почав працювати на посаді керівника відділу розвитку мережі ковбасних крамниць “Ювілейний”. Про це він повідомив 10 червня на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що у травні він пішов з компанії Flowers.ua, де він пропрацював майже рік і займався розвитком офлайн-мережі. А ще раніше Денис Піддубський два роки обіймав посаду директора з розвитку мережі АНЦ.

До АНЦ Денис Піддубський дев’ять місяців працював на посаді керівника відділу розвитку мережі супермаркетів Varus. За цей час компанія почала працювати в нових регіонах і розробила нові інструменти для подальшого розвитку.

Раніше Денис понад десять років (2004-2014) пропрацював у корпорації АТБ, де пройшов шлях від аналітика до заступника директора напрямку, відповідаючи за розробку стратегії розвитку мережі, експертну оцінку об’єктів для розміщення магазинів тощо.

Потім топ-менеджер близько року обіймав посаду директора з експертної оцінки та розвитку компанії “Український Рітейл”, яка управляла мережею магазинів Брусничка. Там він провів масштабну реорганізацію структури компанії та штату, розробив нову методику оцінки об’єктів і працював над оптимізацією взаємодії з іншими підрозділами.

Мережа аптек Подорожник

Новим керівником підбору та супроводу персоналу мережі аптек Подорожник стала Світлана Бойко. Офіційне призначення на цю посаду вона отримала на початку червня, успішно пройшовши двомісячний випробувальний термін. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Я вдячна за підтримку команди та можливість робити свій внесок у розвиток компанії. З нетерпінням чекаю на нові проєкти, успіхи та досягнення разом з Подорожником”, – написала Світлана. 

Відомо, що пані Світлана здобула ступінь магістра психології у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Перший досвід роботи в HR вона отримала у мережі ресторанів ЯпонаХата, де на посаді HR-менеджера відповідала за підбір персоналу, навчання та розвиток команди. Цей досвід допоміг їй зрозуміти важливість адаптації та мотивації співробітників для успішної роботи компанії. 

За час випробувального терміну на посаді керівника з підбору та супроводу персоналу центрального офісу мережі аптек Подорожник Світлана разом з колегами встигла розробити ефективні HR-процеси, що сприяють розвитку компанії. Її відповідальність включає підбір персоналу, адаптацію нових співробітників, оцінку їхньої роботи, а також їх розвиток та утримання.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, Mandarin Plaza Group: Чому доречно відкривати Ocean Mall навіть під час повномасштабної війни (+презентація 360)

Олександр Черніцький, голова правління Mandarin Plaza Group, девелопера та оператора найбільших українських ТРЦ, зокрема,...
time icon  
  51
Усі новини ринку