Головна > Новини > Регіональні новини > Новини ТРЦ: Respublika Park, Smart Plaza Obolon, ЦУМ Київ, Дитячий світ та інші
Новини ТРЦ: Respublika Park, Smart Plaza Obolon, ЦУМ Київ, Дитячий світ та інші

Новини ТРЦ: Respublika Park, Smart Plaza Obolon, ЦУМ Київ, Дитячий світ та інші

Реконцепція ТРЦ Respublika, посилення tenant-mix ТЦ Smart Plaza Obolon, чистий прибуток Arricano, простір Click&Collect в ЦУМ Київ та інші новини комерційної нерухомості України за місяць.

Цей текст доступний також російською мовою

ТРЦ Respublika стане Respublika Park

Через дев’ять років після початку будівництва один з найбільших ТРЦ країни Respublika Park може бути відкритий для відвідувачів вже до кінця 2021 року. Про це повідомив у коментарі РБК-Украина голова наглядової ради інвестиційного фонду “Каскад-Інвест” Анатолій Шахновський.

“Ми придбали всі права і вже активно інвестуємо в добудову ТРЦ. Вважаємо, що цей проект буде успішним, в тому числі, за рахунок нової концепції. Це буде найбільший торговий центр в Україні, площею 300 000 кв. м, де розмістяться близько 500 магазинів, парк розваг із застосуванням останніх технологій, близько 50-ти ресторанів, кінотеатри”, – розповів Шахновський, який був призначений операційним директором проекту.

Він також уточнив, що ТРЦ планують відкрити з ребрендингом в Respublika Park до кінця 2021 року. З оприлюдненої компанією презентації стало відомо, що крім шопінг-зони, об’єкт буде мати унікальну зелену зону відпочинку з понад 2000 живих рослин і гідравлічною сценою для івентів, а також тематичний центр сімейних розваг, який буде включати в себе більше 30-ти атракціонів з VR, AR і MR, інтерактивну систему проходження квестів і загальним рейтингом учасників, 16 party rooms (кімнат для святкування) і кінотеатр. Однією з фішок парку розваг стане аеротруба.

Ознайомитися з фотооглядом проекту можна за посиланням.

ТЦ Smart Plaza Obolon: посилення tenant-mix триває

Керуюча компанія Dragon Capital Property Management продовжує низку якісних оновлень у складі орендарів торгового центру, що розташований у районі з найбільшою кількістю конкуруючих ТЦ у радіусі 1 км. Для забезпечення жителів району Оболонь якісними послугами з фітнесу, ще у березні 2021 року було підписано угоду про відкриття у ТЦ Smart Plaza Obolon мережевого клубу SmartAss загальною площею понад 500 кв. м. Це вже другий філіал мережі «найрозумніших» клубів. Відмінністю SmartAss від стандартних клубів є відсутність платні за клубну картку. Понад 20 видів групових тренувань на будь-який рівень підготовки, можливість запису на тренування за допомогою додатку – все це та інше SmartАss пропонує жителям Оболоні.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року у ТЦ Smart Plaza Obolon відкрився магазин Brands Outlet загальною площею більше 900 кв. м, що пропонує одяг, взуття та білизну для всієї родини від світових брендів за доступними цінами.

Чистий прибуток Arricano Real Estate збільшився в 2,5 рази

Чистий прибуток Arricano (девелопер столичних ТРЦ Проспект і РайON, запорізького City Mall, криворізького Сонячна Галерея) за підсумками 2020 року склав $20,2 млн, що в 2,5 рази більше результату 2019-го. Про це пише портал НВ з посиланням на консолідовану фінансову звітність компанії. Як наголошується в публікації, сума операційного доходу компанії склала $32,3 млн, а справедлива вартість портфеля інвестиційної нерухомості – $275,5 млн.

При цьому в минулому році торгові центри компанії 20% року працювали в обмеженому форматі. У той же час Arricano зуміла знизити суму витрат на $2,2 млн – на 17% в порівнянні з 2019 роком. Базовий операційний дохід компанії до переоцінки інвестиційної нерухомості склав $21,7 млн ​​- це на 11% менше, ніж роком раніше. Прибуток від переоцінки інвестиційної власності Arricano склав $24,9 млн і переважно пов’язаний із підвищенням орендних ставок у функціональній валюті, що викликане зростанням курсу долара США.

Справедлива вартість портфеля інвестиційної нерухомості знизилася до $275,5 млн у зв’язку з невизначеною ринковою ситуацією в роздрібній торгівлі. Відзначається, що пандемія COVID-19 і введення локдаунов привели до того, що ставки капіталізації, які застосовуються в оцінці нерухомості, були підвищені. Так, в 2019 році справедлива оцінка корпоративного портфеля становила $289,3 млн. Таким чином вартість чистих активів компанії станом на 31 грудня 2020 склала $119,4 млн.

У київському ЦУМ відкрився простір Click&Collect

Як повідомила RAU прес-служба ЦУМ Київ, Click&Collect – це транзитна зона між реальним шопінгом і онлайн-магазином. Саме така концепція була реалізована в інтер’єрі. Атмосферу віртуального світу підкреслили сенсорними панелями з асортиментом інтернет-магазину, насиченими кольорами, футуристичними формами та фактурами. Над дизайном і реалізацією проекту працювала команда проектного департаменту універмагу спільно з архітектурним бюро AKZ Architectura.

На 80 кв. м об’єднано три функціональні простори: каса, комфортна зона відпочинку з яскраво-жовтим диваном і примірочні з великими дзеркалами та підвісними люстрами. В інтер’єрі переважають такі матеріали, як оплавлене скло й мармур. Затишну атмосферу в Click&Collect створюють елементи дизайнерського декору, аромадифузори та колекція книг видавництв Assouline і Taschen.

У Вінниці відкрилася друга черга ТРЦ Мегамолл

Як повідомляє компанія UTG, нова черга орендною площею 10 000 кв. м відкрилася 27 березня та складається з трьох рівнів. Завдяки розширенню Мегамолл став найбільшим торгово-розважальним центром Вінниці. Загальна площа об’єкта, розташованого по вулиці 600-річчя, 17 Є, становить 55 000 кв. м, з яких 31 500 кв. м – орендна.

В Мегамолл 2.0 відкрився двоповерховий універмаг одягу LC Waikiki площею близько 1500 кв. м, House площею 700 кв. м і український бренд One by One. Також почали роботу оновлені магазини Colin’s, Estro, Intertop, A. Tan, In Bag, AJOUR, Anabel Arto, Samsung, Celyn, Jeans&Casual, Imperial. Крім того, в торгово-розважальному центрі відкрився перший в місті ресторан міжнародної мережі KFC. Пізніше у гостей ТРЦ з’явиться можливість відвідувати 7-зальний кінотеатр Сінема Сіті, будівництво якого триває.

У Києві побудують другу чергу ТЦ Дитячий світ і проведуть редевелопмент першої

В рамках нової концепції, планується редевелопмент першої черги ТЦ Дитячий світ в Дніпровському районі столиці за адресою вул. Малишка, 3, а також будівництво другої черги. Як повідомила RAU прес-служба компанії UTG, орендна площа торгового центру розшириться на 15 000 кв. м. Загальна площа оновленого ТЦ Дитячий світ складе 48 500 кв. м, з них орендна – 25 000 кв. м. Проект розроблений компанією Edelburg Development.

У Дитячому світі будуть представлені електроніка, спортивні, косметичні товари, одяг і взуття, парфумерія, розширений асортимент дитячих товарів. Також планується розміщення дитячого розважального центру, кінотеатру, кафетерію та ресторанів. Для зручності відвідувачів на даху передбачена парковка на 133 машиномісць.

Після запуску в експлуатацію другої черги і реконцепції першої, планована щоденна відвідуваність торгового центру складе 35 000 осіб. Як уточнили в компанії, “у зв’язку з карантинами і змінною ситуацією на ринку” орієнтовна дата відкриття не оголошується.

Львівський ТРЦ Forum Lviv став партнером Асоціації рітейлерів України

ТРЦ Forum Lviv займає загальну площу 70 000 кв. м, де працюють магазини, ресторани, зони розваг, кінотеатр та підземна автостоянка. Forum Lviv – це місце зустрічі та модна локація у Львові, з унікальним міксом провідних національних та міжнародних брендів. Близько 40-ка рітейлерів обрали ТРЦ Forum Lviv для відкриття свого першого магазину в регіоні та/або країні. ТРЦ Forum Lviv – перший ТРЦ в Україні, сертифікований відповідно до міжнародних стандартів BREEAM, а також перший ТРЦ в Україні, який отримав міжнародний сертифікат в галузі безпеки та гігієни Safe Guard. ТРЦ Forum Lviv отримав 17 міжнародних та національних нагород, серед яких перша в Україні срібна нагорода ICSC Solal Marketing Awards 2016 «Кампанія відкриття», 2017 Commendation ICSC European Shopping Centre Award (Category: New Developments Medium & Large).

Multi Ukraine розробила концепцію та володіє ТРЦ Forum Lviv разом із двома українськими партнерами у сфері нерухомості, а саме, групою компаній Будхаус та компанією «Галерея Центр». Управління ТРЦ Forum Lviv здійснюється компанією Multi Ukraine. Multi працює в 14-ти країнах: Нідерландах, Бельгії, Німеччині, Угорщині, Ірландії, Італії, Латвії, Польщі, Португалії, Словаччині, Іспанії, Україні, Великобританії та Туреччині. Компанія управляє близько 90 рітейл-активами по всій Європі та Туреччині. Під управлінням Multi знаходяться активи загальною вартістю 8 млрд євро, при цьому загальний розмір рітейл-активів становить 3 млн кв. м. Щороку Multi приймає 400 млн відвідувачів, які витрачають 4 млрд євро в торгових центрах, якими керує Multi.

Керівництво та колектив RAU вітають ТРЦ Forum Lviv серед партнерів профільного об’єднання провідних гравців українського ринку роздрібної торгівлі.

Читайте також

Новини ТРЦ: Retroville, Nikolsky, Cherkasy Mall, OLDI та інші

Про автора
Николай Маранчак

Deputy Editor in Chief RAU

Всі статті від автора
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *