Головна > Новини > Новини партнерів > Vodafone розкриває подробиці Чорної п’ятниці в своїх магазинах
Vodafone розкриває подробиці Чорної п’ятниці в своїх магазинах

Vodafone розкриває подробиці Чорної п’ятниці в своїх магазинах

З 23 по 30 листопада в магазинах і інтернет-магазині Vodafone очікуються найбільші знижки року на смартфони і гаджети. Залежно від обраної моделі, зниження ціни досягне 70%.

Цей матеріал доступний російською мовою

Як повідомили RAU в прес-службі компанії, всім, хто придбає акційний смартфон, Vodafone дарує півроку зв’язку в тарифі Vodafone SuperNet Pro. Крім того, 4 місяці безкоштовного користування послугою YouTube Premium з послугою Video Pass.

«Карантинні обмеження вплинули і на «чорну п’ятницю». Через те, що на вихідні магазини мобільного зв’язку і техніки повинні бути закриті, в цьому році ми починаємо період «чорної п’ятниці» на тиждень раніше. Ще одним трендом стане шопінг онлайн. Ми бачимо чотириразове зростання обсягів продажів в нашому інтернет-магазині в порівнянні з минулим роком, і прогнозуємо бум онлайн-шопінгу на 25-29 листопада. Разом з тим, очікуємо також збільшення покупців і в наших оффлайн магазинах, тому для зручності клієнтів додали ще до двох годин роботи магазинів в будні», – розповідає Михайло Іванцов, директор по маркетингу Vodafone Retail.

Для того, щоб одержати оплачений зв’язок на 6 місяців, потрібно відправити SMS-повідомлення з текстом «Чорна п’ятниця» на короткий номер 9900. Плата за SMS не стягується. Але спочатку варто перевірити, чи підтримує SIM-карта стандарт LTE. Якщо ні – замінити на карту нового зразка і встановити її в придбаний акційний смартфон. Плата за зміну SIM-карти не стягується.

Покупці, які до сих пір не користуються зв’язком Vodafone, можуть купити за 1 грн стартовий пакет Vodafone SuperNet і поповнити його на 5 грн, встановивши SIM-карту в придбаний смартфон.

Всі учасники акції зможуть користуватися зв’язком в тарифі Vodafone SuperNet Pro протягом шести місяців без будь-яких змін обсягів послуг та обов’язкових платежів.

Vodafone безпосередньо співпрацює з відомими світовими виробниками, тому може запропонувати до «чорної п’ятниці» знижки не тільки на смартфони, але і на офіційні ноутбуки та планшети, телевізори і ігрові консолі, смарт-годинник і фітнес-браслети, а також мобільні аксесуари.

Остаточні деталі цінових пропозицій до «чорної п’ятниці» доступні з 20 листопада в спеціальному розділі https://www.vodafone.ua/shop/ua/black_friday/.

Довідка. Vodafone Україна – українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету з 2015 року і по третій квартал 2020 року включно перевищили 28,1 млрд грн. Мережа 4G покриває понад 81% населення країни. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Про автора