Товари з найбільшої мережі аптек України Подорожник можна замовити у Glovo

Товари з найбільшої мережі аптек України Подорожник можна замовити у Glovo

15.06.2023 08:30
  1416
rau

У червні до платформи Glovo приєдналась найбільша мережа аптек України Подорожник, яка налічує понад 1500 точок в усіх регіонах країни

“Наша команда завжди шукає нові шляхи, щоб розширити діапазон фармопіки і цього разу – разом із Glovo. Це додатковий рівень сервісу для наших клієнтів і турбота про них. Адже українці мають можливість замовити якісні медичні товари з наших аптек, використовуючи звичний і зручний для них додаток. Ми відкриті до своїх клієнтів, чуємо їхні запити та потреби і максимально їх реалізовуємо”, — розповідає Тарас Коляда, виконавчий директор компанії Подорожник.

Glovo активно розвиває напрям Q-commerce, зокрема доставку ліків із аптек. Тепер у розділі “Фармація та краса” додатку можна зробити замовлення з аптек Подорожник. Для доставки доступно 28 категорій товарів, як-от ліки проти грипу та застуди, ліки для шлунку та травлення, товари для мам та малюків тощо.

“Ми бачимо, що споживачі в Україні активніше замовляють ліки з доставкою. При цьому вони очікують отримати замовлення так само швидко, як і їжу із закладів. Ми у Glovo своєю чергою прагнемо надати користувачам швидкий доступ до будь-чого в межах міста, тому продовжуємо розвивати партнерську мережу”, — коментує генеральний директор Glovo в Україні Марина Павлюк. 

Наразі в Glovo вже можна замовити з 550 локацій мережі, які працюють під брендами Подорожник, Аптека БАМ та Аптека Ощад. Протягом місяця кількість аптек, з яких можна буде зробити замовлення в застосунку, зросте до 790 локацій.  

Доставка Glovo з аптек мережі доступна в 31 місті: Бориспіль, Бровари, Біла Церква, Чернігів, Черкаси, Чернівці, Дніпро, Дрогобич, Ірпінь, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Київ, Коломия, Кам’янець-Подільський, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Мукачево, Одеса, Рівне, Самбір, Суми, Тернопіль, Трускавець, Вінниця, Вишневе, Житомир, Запоріжжя.

У Києві покриття доставки Glovo з аптек мережі охоплює всі райони міста. 

Довідка. Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних клієнтів, замовлення доставляють понад 70 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 000

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 31 місті.

Мережа аптек Подорожник на фармацевтичному ринку працює понад 23 роки. Мережа налічує понад 1500 аптек, розташованих у всіх областях України. Постійними клієнтами мережі є понад 10 мільйонів українців. Асортимент мережі перевищує 20 000 товарів. 

Подорожник також є ініціатором багатьох благодійних проєктів. Один із них – “Ambulance для ЗСУ”, в межах якого відправили на передову понад 50 машин спецтранспорту для допомоги й порятунку життів. Компанія підтримує й українську науку та спорт.


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку