Головна > Новини ТРЦ > Великі проекти > Після реновації загальна та орендна площі ТРЦ PIRAMIDA зростуть майже вдвічі
Після реновації загальна та орендна площі ТРЦ PIRAMIDA зростуть майже вдвічі

Після реновації загальна та орендна площі ТРЦ PIRAMIDA зростуть майже вдвічі

У ТРЦ PIRAMIDA розпочався черговий етап реконструкції – збільшення торгової галереї, будівництво офісів та оновлення фасадів.

Цей матеріал також доступний російською мовою

Як повідомили RAU в інвесткомпанії Dragon Capital, після завершення повної реконструкції загальна площа ТЦ PIRAMIDA становитиме близько 32 000 кв. м, орендна – 23 800 кв. м (зараз – 16 800 кв. м та 12 800 кв. м відповідно). Реновація ТЦ передбачає поповнення пулу орендарів новими сильними рітейлерами, створення фуд-корту, відкриття нових ресторанів, збільшення парковки, будівництво офісного центру на 2 600 кв. м та озеленення прилеглої території.
Планується, що роботи триватимуть до літа 2021 року. Під час проведення реконструкції ТЦ PIRAMIDA буде функціонувати за звичним графіком, жоден з чотирьох входів торгового центру закриватися не буде.

Наталія Кравець, комерційний директор департаменту управління нерухомістю компанії Dragon Capital, прокоментувала: «Зараз є низка брендів, які давно хотіли б відкрити свої магазини у ТЦ PIRAMIDA, але за нульової вакантності нам було складно надати їм таку можливість. Завдяки реновації ми зможемо ще розширити та урізноманітнити наш tenant-mix.

Серед наших ключових оновлень – це фуд-корт на 5-6 операторів та 2-3 ресторани, один з яких розташується на двох поверхах площею близько 800 кв. м. Також ми плануємо відкрити двоповерховий магазин одного з відомих fashion-брендів площею близько 1500 кв. м, спортивний супермаркет та великий взуттєвий магазин.

Ми впевнені, що такі зміни високо оцінять наші відвідувачі, й ТРЦ PIRAMIDA стане ще привабливішим для орендарів. Крім того, завдяки появі фуд-корту значно збільшиться відвідуваність другого поверху. В цілому, за нашими прогнозами трафік PIRAMIDA, який наразі становить 19 000 – 20 000 відвідувачів на день, після реконструкції збільшитися на 25-30%».

Нагадаємо, ТЦ PIRAMIDA був побудований в 2004 році біля станції метро Позняки в Дарницькому районі Києва. У 2016 році торговельний центр перейшов у власність інвестиційної компанії Dragon Capital, яка викупила об’єкт у групи американських та британських інвесторів. Після зміни власника керуюча компанія центру взяла курс на підвищення якості tenant-mix, залучення нових якісних орендарів, в тому числі і світових брендів, поліпшення сервісу і залучення нових відвідувачів.

Читайте також –

Dragon Capital Property Management оновлює ТРЦ Sky Park у Вінниці

Про автора