Multiplex відкриє в ТРЦ Respublika Park найбільший кінотеатр в Україні (презентація)

Multiplex відкриє в ТРЦ Respublika Park найбільший кінотеатр в Україні (презентація)

23.10.2021 08:15
  2421
Микола Маранчак

15-зальний кінотеатр Multiplex з новим IMAX відкриється у київському ТРЦ Respublika Park за адресою вул. Кільцева дорога. 1.

Цей текст доступний також російською мовою

Як повідомляє компанія, площа кінотеатру складатиме 8420 кв. м. В новому Multiplex будуть функціонувати 15 кінозалів, серед яких стандартні зали, LUX-зали, ChillOut та новий IMAX-зал на 285 місць. “Місць більше, ніж у 106 маршрутках”, – повідомила мережа у себе в соцмережах, розповідаючи про те, що кінотеатр в ТРЦ Respublika Park вміщатиме 2810 глядачів.

Наразі Multiplex дотримується усіх карантинних заходів для безпечного кіноперегляду. У всіх кінозалах є спеціальна система вентиляції, встановлені дистанційні розмітки, проводиться регулярна дезінфекція всіх робочих поверхонь, усі співробітники вакциновані та в масках. В містах, в яких діють карантинні обмеження “червоної зони”, глядачі можуть відвідувати кіносеанси за наявності «зеленого» COVID-сертифікату або негативного ПЛР чи тесту на антиген, який був зроблений не більш як за 72 години до відвідування кінотеатру.

Нагадаємо, Multiplex – найбільша мережа кінотеатрів в Україні, заснована у 2004 році. Multiplex об’єднує 28 кінотеатрів та 141 кінозал у найбільших містах України.

Довідка. ТРЦ Respublika Park — один з найбільших ТРЦ Києва, загальна площа якого складає 300 000 кв. м, а орендна 135 000 кв. м. Проект за адресою вул. Кільцева дорога, 1, наразі знаходиться в активній стадії будівництва, та запланований до відкриття 12 листопада 2021 року. Серед орендарів Respublika Park: тематичний парк сімейних розваг Neopolis (10 000 кв. м), більше 500 магазинів відомих міжнародних та локальних брендів, кінотеатр і близько 50 ресторанів в F&B зоні, площею 11 300 кв. м. Для комфортного шопінгу та відпочинку також передбачені зелена зона відпочинку, гідравлічна сцена для проведення івентів та 3500 місць в критому паркінгу.

Читайте також –

Яким буде інноваційний digital-парк розваг Neopolis indoor themepark в ТРЦ Respublika Park (презентація)


До останніх новин До популярних новин Підтримати редакцію

Раз на тиждень

ми будемо відправляти Вам 

найцікавіші новини тижня


Поділіться цією новиною в соціальних мережах


Читайте також

Усі новини ринку